Veiviržėnų seniūnės padėjėjas – S. Bakšinskis

Nuo pirmadienio Veiviržėnų seniūnijos seniūnės padėjėjo pareigas pradėjo eiti buvęs ilgametis Gargždų miesto seniūnas Saulius Bakšinskis.

Veiviržėnų seniūnės padėjėjas S. Bakšinskis.

Komisijoje – ir bendruomenės atstovas

Konkursas įvyko spalio 14 d., dokumentus pateikė 10 kandidatų, tačiau konkurse dalyvavo 5. Komisijos sudėtį patvirtino Administracijos direktorius Justas Ruškys. Komisijos nariai – Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė, Veiviržėnų seniūnė Edita Sluckienė, Šalpėnų seniūnaitis Mindaugas Žąsytis.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius J. Ruškys „Bangai“ sakė, kad konkursas į Veiviržėnų seniūnijos seniūno padėjėjo pareigas buvo organizuotas taip, kad maksimaliai atlieptų Veiviržėnų gyventojų poreikius: „Siekėme pritraukti kuo daugiau stiprių dalyvių. Ši pareigybė – ne valstybės tarnautojo, tai darbas pagal darbo sutartį. Įprastai tokiu atveju konkursai nėra organizuojami, tačiau mūsų tikslas – viešumas ir skaidrumas, konkursai, kuriuose gali dalyvauti visi, atitinkantys reikalavimus.“

Anot J. Ruškio, dar viena naujovė – į komisijos sudėtį įtrauktas ir Veiviržėnų seniūnijos bendruomenės atstovas, rinktas seniūnaičių sueigoje. „Įprastai konkursų komisijos nariais būna tik Administracijos atstovai, tačiau praktiką į konkurso komisijos sudėtį įtraukti ir seniūnijos bendruomenės atstovą, vietos žmogų taikysime ir kituose konkursuose į pareigas seniūnijose. S. Bakšinskis komisijos sprendimu tapo nugalėtoju ir šią savaitę pradėjo eiti Veiviržėnų seniūnės padėjėjo pareigas. Linkiu produktyvaus darbo ir kuo geriau atliepti veiviržėniškių poreikius“, – kalbėjo Administracijos direktorius J. Ruškys.

Darbas pažįstamas

S. Bakšinskis „Bangai“ sakė, jog konkurse į Veiviržėnų seniūnijos seniūnės padėjėjo pareigas paskatino dalyvauti tai, jog darbas yra artimas, žinomas, suprantamas, yra patirtis. „Geriausia, kai esi motyvuotas dirbti darbą, kurį labiausiai išmanai. Yra patirties valstybės tarnyboje, būtent seniūnijos darbe. Tokie dalykai, kai gerai jautiesi tokiame darbe, ir lemia motyvaciją. Vien Gargždų seniūnu dirbau beveik 21 metus, o valstybės tarnyboje – beveik 26 metus“, – sakė Gargžduose gyvenantis S. Bakšinskis.

Anot jo, kasdien važinėti į Veiviržėnus – jokia bėda. „Žmonės važinėja ir į Klaipėdą, šiais laikais 20 km atstumas – ne problema. Juk pusė Savivaldybės važinėja iš Klaipėdos, Priekulės ir pan.“, – teigė pašnekovas. Paklaustas, kokius Veiviržėnų sopulius stengsis išspręsti, atsakė, kad yra ne seniūnas, todėl į šį klausimą negalįs dabar atsakyti. „Remsiuosi pareigybės aprašymu, tiesioginio vadovo, šiuo atveju seniūnės, nurodymais. Tačiau Veiviržėnų seniūnija išties yra man artimiausia iš visų Klaipėdos rajono seniūnijų (žinoma, be Gargždų, kuriuose dabar gyvenu). Veiviržėnuose esu gyvenęs, labiausiai pažįstu Veiviržėnus. Juos tikrai geriau pažįstu nei, pavyzdžiui, Vėžaičius ar Sendvarį. Man Veiviržėnai priimtini, mieli ir jaukūs“, – kalbėjo S. Bakšinskis.

Gargždų seniūno pareigas S. Bakšinskis paliko prieš metus. Jį iš pareigų tuomet atleido buvęs Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas. Dėl seniūno elgesio tuomet buvo pradėti net keli tarnybiniai patikrinimai.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių