• 28 lapkričio, 2021
|

Vėžaitiškiai siekė olimpinių aukštumų

Vėžaičių pagrindinėje mokykloje praėjusį ketvirtadienį vyko Sveikatinimo ir sporto diena. Entuziastingai nusiteikę mokiniai klausėsi paskaitos apie aktyvią fizinę veiklą ir sveiką mitybą mokykliniame amžiuje.

„Protų kovoje“ moksleiviai atsakė į klausimus apie olimpines žaidynes ir Lietuvos olimpiečius. Taip pat sužinojo daugiau apie olimpinį judėjimą, olimpines vertybes, principus ir kultūrą. Geriausiai atsakinėjusieji apdovanoti prizais. Smagiausia dienos dalis – lauke vykusios Olimpinės varžybos. Mokiniai išsirikiavo saugiu vieno metro atstumu vienas nuo kito ir rungtyse startavo suskirstyti pagal klases. „Palestros bėgime“ čempionais tapo Austėja Šileikaitė ir Aivaras Idzelis. Penkiašuolio rungtį laimėjo Deimantė Šeškaitė ir Ignas Kmita. Toliausiai skriejo Martyno Juciaus mestas batas. Atsispaudimų rungtyje pergalę šventė Domas Vaičiulis, pratimą ,,Lenta“ techniškiausiai atliko Paulina Liulytė ir Edvardas Plesevičius. 100 m bėgime nepralenkiama buvo Kamilė Šarkauskaitė. Reakcijos rungtį laimėjo Milda Stalmokaitė ir Jonas Skolevičius. Estafetėje „Penki olimpiniai žiedai“ pirmieji atskriejo devintokų komandos nariai Tomas Baliutavičius, Lukas Plesevičius, Dovydas Sutkus, Benediktas Kirilovas ir Ginvydas Norvaišas.

Direktorė Dalia Baliutavičienė pasveikino ir medaliais papuošė aktyviausiai sportavusius nuotolinio mokymo metu. Mokiniai siuntė filmukus „Sportuoju namuose – saugau tave“. Dalyviai savo pasiekimus fiksavo „Pasivaržom“ programėlėje WALK15, kasdien įveikdami gryname ore apie

10 000 žingsnių.

Įkvėpti saulės spindulių, praplėtę žinias apie sveiką maistą ir aktyvią fizinę veiklą, mokyklos olimpiečiai žadėjo būti aktyvūs ir nuolat sportuoti gryname ore, mokyklos stadione.

Birutė RUIGIENĖ

Fizinio ugdymo mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių