Vienišiems seneliams – gerumo akcija

„Bangos“ archyvo nuotr.: VšĮ „Revilita“ vadovė R. Bagdonienė: „Pagalvodami apie vienišus senjorus, sudėliodami jiems kalėdinį lauknešėlį – skirsime savo laiko. Tad nors koronavirusas neleidžia betarpiškai bendrauti, gražūs poelgiai ir yra tikroji bendrystė.“

Artėjant šventėms pagyvenusiems vienišiems žmonėms – labai jautrus laikas. Nebe pirmi metai VšĮ „Revilita“ kolektyvas ir neįgaliųjų dienos užimtumo lankytojai kviečia dalyvauti kalėdinėje akcijoje „Padovanok savo laiką vienišiems seneliams“.

„Suprantame, kad koronos pandemijos apribojimai dar labiau suvaržo bendrystės galimybes. Tačiau tai netrukdo skleistis gėriui, savanorystei, tarpusavio supratingumui. Tradicija tapo, kad gerų žmonių pagalba aplankome vienišus Gargždų senjorus. Jiems tai suteikia didžiulį džiaugsmą ir dėkingumą mums visiems“, – sako VšĮ „Revilita“ vadovė Rekvita Bagdonienė.

Akcijoje kviečiama dalyvauti iki gruodžio 16 d. Prašoma prisidėti kalėdiniais skanėstais: imbieriniais sausainiais, medumi, žolelių arbatomis ir kt.

Geranoriškiems žmonėms, norintiems prisidėti prie akcijos, smulkesnė informacija teikiama telefonu 8 604 11555.

„Bangos“ informacija

1 Komentaras

  • Galiu aplankyti senjorus Gargžduose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių