Viskas, ką reikia žinoti apie benzininius pjūklus

Benzininis pjūklas yra geriausias sodininko draugas. Nesvarbu, ar esate sodininkas mėgėjas, ar profesionalas, pjovimas yra veikla, kurios sodo darbuose sunku išvengti.

Robotiniai arba elektriniai grandininiai pjūklai yra puikūs pagalbininkai mažuose soduose, kuriuose auga žema žolė. Tačiau didesniame sode, kuriame reikia nupjauti aukštai užaugusią žolę, benzininis grandininis pjūklas yra neįkainojamas įrankis.

Benzininiai pjūklai pasižymi aukšta galia ir lankstumu, kurio negali pasiūlyti elektriniai pjūklai. 

Tačiau kaip pasirinkti tinkamą benzininį pjūklą? Kaip šis įrankis veikia bei kokios priežiūros reikalauja? Tai klausimai, į kuriuos itin svarbu rasti atsakymus prieš jums įsigijant naują sodo pagalbininką. 

Išlaidos ir finansavimas

Iškilus klausimui, kokį kainų rėžį pasirinkti, atkreipkite dėmesį, jog pigesni benzininiai pjūklai nepasižymi galia bei patogumu. Tuo tarpu, geresnės kokybės įrankiai yra šiek tiek brangesni, tačiau darbą atlieka daug greičiau ir patogiau.

Be abejo, išlaidos vasarą dažnai būna didesnės. Tad kaip įsigyti gerą pjūklą, kad lėšų pakaktų ir kitoms vasaros veikloms?

Siūlome paprastą ir patogų sprendimą – išmaniąją paskolą per ESTO kredito liniją: https://esto.eu/lt/asmeninis/mazapaskola?lang=lt, kuri padės įsigyti būtent tokį pjūklą, kokio jums reikia, nesumokant visos didelės sumos iš karto. ESTO kredito linijos dėka, pirkinį galite įsigyti iš karto, o  sumą grąžinti pagal lankstų mokėjimo grafiką.

Pjūklų priežiūra

Įsigijus benzininį pjūklą, turite būti pasirengę atlikti tam tikrus techninės priežiūros darbus. Tam, kad įrankis tarnautų ne vienerius metus, prireiks keisti alyvą, galąsti pjūklo ašmenis, valyti bei keisti oro filtrą – ir tai tik kelios užduotys, užtikrinančios benzininio pjūklo ilgaamžiškumą. 

Jeigu įsigijote aukštos kokybės benzininį pjūklą ir jį tinkamai prižiūrite, toks įrankis gali tarnauti dešimtmečius. Taigi, tai ne tik investicija į sodą, bet ir į jūsų laiką!

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių