Gargždiškė aromatų verslą plečia Klaipėdoje

„Išpildžiau savo klientų lūkesčius“, – Klaipėdoje, Liepų gatvėje, naujo didžiulio prekybos centro patalpose, atidariusi ir savo krautuvėlę „Aromatų buduaras“ džiaugiasi gargždiškė verslininkė Laima Pabrėžienė. Tai antroji jos parduotuvė, kita jau sėkmingai veikia Gargžduose.

Verslininkė pasakojo, kad Gargžduose prekiaudama aromatinėmis žvakėmis, kvapais namams, kvepalais, eteriniais aliejais sulaukdavo ne tik vietinių pirkėjų dėmesio. „Žmonės klausinėdavo, ar neturiu parduotuvės uostamiestyje? Tad išpildžiau savo klientų norus“, – trečiadienį įkurtuvių jauduliu su „Banga“ dalijosi L. Pabrėžienė. Ji įsitikinusi, kad pirkėjų palankumą įgijo prekiaudama natūraliais, patikimų firmų produktais. „Dabar žmonės atidžiau renkasi įvairias prekes, nori natūralumo, siekia harmonijos su gamta, aplinka“, – įsitikinusi gerą nuotaiką spinduliuojanti verslininkė.

L. Pabrėžienė džiaugiasi, kad tame pačiame prekybos centre, jos parduotuvėlės kaimynystėje, įsikurs taip pat gargždiškių verslininkų Loretos ir Romo Mazalų kavinė-arbatinė „Ievos skanėstai“.

Vilija BUTKUVIENĖ

Aut. nuotr.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Karūnuotieji

Covid-19 nesirenka nei pagal amžių,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar laikotės karantino?