2021 Gegužės 15
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 23 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Gargždų parke vasarą prasidės darbai

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia rangos darbų konkursą Gargždų parko tvarkymui. Šią vasarą turėtų prasidėti antrasis parko tvarkymo etapas. Bus rengiami takai, apšvietimas, renginių amfiteatras, vaikų žaidimų aikštelė, suoleliai, atnaujinti laiptai. Baigus šiuos darbus, miesto parkas taps tikra poilsio ir laisvalaikio erdve.

Gargždų parkas pradėtas tvarkyti jau praėjusiais metais. Pirmuoju etapu buvo įrengti nauji pažintiniai takai, išvalyta Minijos pakrantė, gruntas, atvežtas naujas smėlis, įrengti suolai-gultai, tinklinio aikštelė. Pasodintas vyšnių sodas, įrengtas pakopinis takas.

Šią vasarą prasidės ir antrojo etapo darbai. Bus įrengti Šeimos ir Istorijos asfalto dangos su skelto granito trinkelės apvadu takai. Išasfaltuotas takas, jungiantis Šeimos ir Kultūros takus vakarinėje parko dalyje šalia sporto įrenginių. Atsiras medinis takas, vedantis prie senvagės liepto. O jau praminti takai bus padengiami skaldele. Bus įrengtas apšvietimas.

Taip pat bus atnaujinami vadinami senieji ir naujieji laiptai, lieptas per senvagę. Atsiras suolai, dviračių stovai, šiukšliadėžės. Vietoje senojo tualeto bus pastatytas naujas sanitarinis konteineris, atvestas vandentiekis ir nuotekos.

„Parke taip pat atsiras ir renginių amfiteatras su betoninės liejamos formos suolais ir tarpuose apželdinama plastikinio korio danga. Tai bus dar viena erdvė įvairiems renginiams, pasisėdėjimams. Atsinaujins ir vaikų žaidimų aikštelė. Numatomas naujas nusileidimo trosas su dviem nusileidimo platformomis, laipynės su čiuožyklomis, sūpynės, šokinėjimo tinklai. Tikiu, kad šios permainos pagyvins mūsų parką, pavers jį nauja poilsio ir pasivaikščiojimo erdve“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija


Taip pat skaitykite:

9 – Jaunimo erdvė – ryšio su savimi paieškos
Gargždų ligoninės durys atviros: pacientai kviečiami konsultuotis ir gydytis
Nauja registracijos sistema – masiniam vakcinavimui
Devyniasdešimtmetis iš Kiškėnų nenorėjo išdraskyti dešimtmečius kurto ūkio
Daugėja atjautos ir gerumo vargstantiesiems
Dievo žodis, išsakytas lietuviškai
Kitu kampu

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Klaipėdos rajone – vietiniai „Sostų karai“

Praėjusią savaitę vykusių Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos komitetų…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook