2020 Liepos 16
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Taryba dirbs nuotoliniu būdu

Seimui planuojant darbą nuotoliniu būdu, neatsilieka ir savivaldybės. Šį ketvirtadienį Gargždų „Minijos“ kino teatre turėjęs vykti Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdis nukeltas į kitą savaitę. Per tą laiką planuojama pasiruošti nuotoliniam posėdžiui.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero patarėjas komunikacijai Jevgenijus Bardauskas informavo, kad „Minijos“ kino teatras iš pradžių buvo pasirinktas dėl galimų saugesnių atstumų tarp vietos politikų. Tuomet dar nebuvo tokios griežtos karantino taisyklės, tad nemažai savivaldybių organizavo įprastus Tarybos posėdžius. „Tačiau daugėjant sergančiųjų ir įvedant vis griežtesnius reikalavimus dėl karantino, nusprendėme nerizikuoti ir posėdį verčiau atidėti, kad informacinių technologijų specialistai galėtų tinkamai pasiruošti darbui ir Tarybos posėdis vyktų nuotoliniu būdu. Pirmą kartą istorijoje šį ketvirtadienį Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nariai balsuotų iš namų, naudodamiesi savo technologiniais įrenginiais: kompiuteriais, planšetėmis ar telefonais. Dabar technologijos suteikia daug galimybių“, – neabejoja J. Bardauskas.

Anot jo, šiuo metu pagal įstatyminę bazę Tarybos nuotoliniu būdu gali spręsti klausimus, susijusius su ekstremaliąja situacija, tačiau Seimas jau artimiausiu metu pakoreguos įstatymus. „Juk gyvenimas nesustoja, reikia tvirtinti ir gatvių pavadinimus, kad projektai nesustotų, taip pat atsižvelgti į verslo sektorių ir pan.“, – įsitikinęs mero patarėjas komunikacijai. Jis užtikrino, kad visi vietos politikų sprendimai bus viešinami, gyventojams informacija lengvai prieinama.

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gera, kur mes

Ką jau ką, o gražias…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook