Ansamblis „Minija“ švenčia 50-metį

A. VALAIČIO nuotr.: „Minijos“ ansamblio nariai.

Auksinis, kaip teigė mūsų gerbiamas kanauninkas Jonas Paulauskas, Gargždų kultūros centro šokių ir dainų ansamblis „Minija“ šv. Mišiomis Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje pradėjo renginių ciklą, skirtą ansamblio jubiliejui.


Meldėmės už esamus ir buvusius ansambliečius, jų šeimas ir draugus, ansamblio vadovus, prašydami jiems sveikatos ir kūrybinės ugnelės. Padėkota už praėjusius, daug įvairių laimėjimų atnešusius dešimtmečius. Prašyta Dievo palaimos jau išėjusiems.
Po šv. Mišių ansamblio bendruomenė uždegė žvakeles ant ansamblio įkūrėjo, šviesaus atminimo choreografo Vytauto Mačiuičio bei kitų vadovų ir dalyvių kapų.

A. VALAIČIO nuotr.: ilgametė Gargždų kultūros centro šokių ir dainų ansamblio „Minija“ vadovė Birutė Oželienė ir ansamblio veteranas Eugenijus Kundrotas.

Pranešame, kad minint šią jubiliejinę sukaktį liepos 6 dieną Gargžduose vyks didysis koncertas miesto bendruomenei ir svečiams, o rudenį planuojamas tradicinis festivalis „Šokim, trypkim, linksmi būkim!“ Buvusius ansamblio dalyvius, ištikimus bičiulius, rėmėjus, visus gargždiškius kviečiame kartu švęsti, linksmintis, pasidalinti prisiminimais.
Sekite skelbimus ir iki pasimatymo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių