• 13 rugpjūčio, 2022
|

Ar žinote, kad GPM galite paskirti ir kuriai nors profesinei sąjungai?

Daugelis gyventojų jau įprato deklaruodami pajamas paskirti 1,2 proc. kuriai nors paramos organizacijai ir 0,6 proc. – politinei partijai. Tačiau tik maža dalis mokesčių mokėtojų žino, kad galima paskirti ir dar papildomai 0,6 proc. kuriai nors profesinei sąjungai. Ši parama niekaip nekonkuruoja su anksčiau minėtomis: nei paramos organizacija, nei politine partija. Viso galite paskirti net 2,4 proc. GPM.

Kodėl verta paskirti GPM?

Jei niekam nepaskirsite savo sumokėtų mokesčių, pinigai grįš atgal į valstybės biudžetą. Skirdami GPM kuriai nors organizacijai, galite prisidėti prie jos veiklos ar šiais metais išsikeltų tikslų.

Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga šiais metais įsipareigojo visą gautą  0,6 proc. GPM paramą paskirti Ukrainos žmonėms, kenčiantiems nuo karo.

„Kviečiame solidarizuotis su mumis. Jums nereikia nieko mokėti, tik deklaruojant pajamas 0,6 proc. paskirti krikščionių profsąjungai. Mes įsipareigojame visą surinktą GPM paramą pervesti Ukrainai. Tik vieningi esame stiprūs,  – kviečia vienytis Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Globys. – Rusijos agresijos ir karo Ukrainoje akivaizdoje supratome, kad šiuo metu svarbiausia yra parama Ukrainos žmonėms, išgyvenantiems pragarišką karą, praradusiems artimuosius, namus, darbus. Jie kovoja ir už mūsų laisvę, todėl privalome prisidėti, kiek tik kiekvienas galime“.

Primename, kad kiekvienas gyventojas gali papildomai skirti iki 0,6 proc. jau sumokėtų mokesčių išskirtinai tik kuriai nors iš Lietuvoje veikiančių profesinių sąjungų.

Norėdami prisidėti prie krikščionių profsąjungos misijos – visą šiais metais  gautą paramą paaukoti Ukrainos žmonėms, deklaruodami pajamas įveskite: Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga arba juridinio asmens kodą 305844134.

Pranešimas žiniasklaidai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių