• 11 rugpjūčio, 2022
|

Autobusas taranavo keturias mašinas

Trečiadienį Gargžduose prie Kultūros centro eismą sutrikdė neeilinis eismo įvykis. Keleivinis autobusas Klaipėda–Gargždai–Vėžaičiai trenkėsi į stovinčio mikroautobuso galą, tačiau iš viso apgadintos net penkios transporto priemonės.

Incidentas įvyko apie 12 val. Keleivinio autobuso vairuotojas A. P. (1967 m.), važiuodamas pagrindiniu keliu kliudė gatvėje, automobilių stovėjimo dalyje buvusį mikroautobusą „VW LT“. Pastarasis stovėjo galu išsikišęs į gatvę. Tačiau nuo smūgio sumėtytas ilgas autobusas dar trenkėsi į toje pačioje gatvėje pastatytus automobilius. Apgadintos visureigio „Land Rover“ durelės, taip pat šalia buvusio „Opel Vectra“ priekinis sparnas ir veidrodėlis. Nuo didelio smūgio mikroautobusas „VW LT“ užčiuožė ant šaligatvio ir dar kliudė šalia buvusį „VW Golf“. Laimei, tuo metu šaligatviu nėjo žmonės.

Klaipėdos AVPK Klaipėdos rajono PK Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos poskyrio specialistas Vaidas Lukšas informavo, kad šiuo metu dėl įvykio atliekamas tyrimas. Prie Kultūros centro esanti vaizdo kamera užfiksavo įvykį ir esą tikėtina, kad autobuso vairuotojas galėjo nepastebėti išsikišusios transporto priemonės. Be to, užfiksuota, kad „VW LT“ vairavęs Raseinių rajono gyventojas A. S. (1982 m.) tuomet kaip tik ruošėsi išvažiuoti iš stovėjimo vietos ir truputį pavažiavo atgal. Kuris vairuotojas kaltas, paaiškės dar kartą apžiūrėjus automobilius.

Per avariją nukentėjo keleivinio autobuso keleivis R. N. (1961 m.), jam Gargždų ligoninėje susiūtas antakis. Vyras autobuse stovėjo šalia vairuotojo.

Eismo įvykyje nukentėjo ir Gargždų kultūros centro direktorės pavaduotojos Astos Vaičiulienės automobilis. Jai beliko pasijuokti, kad tai jau ket­virtasis šeimos automobilis, nukenčiantis tiesiog stovėjimo aikštelėje. „Galima kalbėti atskira tema apie automobilių statymo ypatumus prie Kultūros centro. Žmonės neatsargūs ir nesupratingi, nes mašinas „pameta“ bet kaip. Nenuostabu, kad vieną kartą kažkas užkliuvo“, – apie avariją, kurios esą ir reikėjo laukti, kalbėjo nukentėjusioji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių