• 5 gruodžio, 2021
|

Avarija Šiūpariuose: nukentėjo 5 žmonės

Šeštadienį Šiūpariuose įvyko itin skaudus eismo įvykis. Susidūrė 21 metų jaunuolio vairuojamas BMW ir „Volkswagen“ (VW) automobiliai. Sužeisti penki žmonės. Ligoninėje atsidūrė dvi moterys ir trys vaikai. Jauniausiam iš jų – vos 3 metai.

Nelaimė įvyko apie 18 val. vakare. Automobilis BMW ties sankryža, pirminiais duomenimis, lenkdamas išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu VW. Avarija įvyko prie pat Šiūparių gyvenvietės pradžią žyminčio ženklo.

„Važiavau nuo Šiūparių kaimo link Gargždų ir už sankryžos pamačiau kaip BMW lenkia kitą BMW automobiliu. Lenkimo manevras buvo atliekamas tiesiai prieš mano vairuojamą automobilį. Norėdamas išvengti susidūrimo, lenkusysis staigiai suko į savo juostą. Tačiau per duobę jį sumėtė, automobilis pradėjo čiuožti ir nebevaldomas trenkėsi į šalutiniame kelyje stovintį VW“, – detales pasakojo vos pats į avariją nepatekęs Derceklių gyventojas Eimantas Bumblauskas.

Jaunas vyras iškart skubėjo padėti nukentėjusiems ir kviesti pagalbą. Pasak liudininko, VW vairuotoja patyrė smegenų sutrenkimą ir daugybinius kūno sumušimus. E. Bumbliauskas „Bangai“ pasakojo, kad BMW sėdėjusiam vaikui iš burnos ir nosies bėgo kraujas, berniukas patyrė kojos lūžį.

Po avarijos abu vairuotojai buvo patikrinti: jie važiavo blaivūs. Aiškinamasi, ar nebuvo viršytas greitis.

Anot Dovilų seniūnės Nijolės Ilginienės, ruože, kuriame įvyko avarija, vairuotojai dažnai lekia it akis išdegę ir numoja ranka, kad leistinas greitis – 50 km/h. Seniūnė pastebėjo, kad anksčiau keliuose dažniau pažeidėjų tykodavo pareigūnai, kurių greičio viršytojai prisibijodavo. „Gyventojai išsakė mintį apie greičio mažinimo kalnelių įrengimą. Tačiau toks pasirinkimas gali kliudyti operatyviai dirbti greitosios medicinos pagalbai ar priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, kuomet kiekviena sekundė svarbi. Galbūt Šiūpariuose reiktų pastatyti trikojį, kuris apramintų greičio viršytojus ir išvengtume nelaimių“, – svarstė N. Ilginienė. Ji informavo, kad prieš savaitę kelyje, kuriame šeštadienį įvyko skaudi avarija, buvo tvarkomos asfalto duobės, įrengti du atitivarai.

Aistė NOREIKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių