„Bangos“ jaunieji futbolininkai – LFF futsal taurės ketvirtfinalyje

5 įvarčius pelnęs P. Srėbalius (kairėje) su komandos draugu J. Kerpe.

Sausio 31 dieną jaunieji „Bangos“ futbolininkai susidorojo su futsal A lygoje rungtyniaujančiu bei praeitų metų taurės varžybų finalininku Jonavos „Vikingų“ klubu.

Iš protokolo. Gargždų „Banga“ 11:2 (5:0) Jonavos „Vikingai“

Gargždų policijos sporto salė, 38 žiūrovai. Teisėjai: V. Gerasimov ir E. Kemėža

Įvarčiai: 2, 17, 30, 45 ir 49 min. P. Srėbalius, 14 ir 38 min. V. Magdušauskas, 9 min. D. Afonso, 43 min. E. Norvilas, 44 min. J. Strauka, 46 min. J. Kerpė (Gargždų „Banga“); 35 min. E. Makarovas, 41 min. D. Šichranov (Jonavos „Vikingai).

Įspėjimai: 30 min. P.Srėbalius (Gargždų „Banga“); 43 min. B. Spietinis (Jonavos „Vikingai“).

„Bangos“ sudėtis: E. Norvilas, V. Magdušauskas, N. Žebrauskas, P. Srėbalius, J. Pocius, D. Afonso, J. Strauka, A. Šveistrys ir J. Kerpė.

Aktyviai rungtynes pradėję jaunieji „Bangos“ futbolininkai jau 2 susitikimo minutę po P. Srėbaliaus smūgio išsiveržė į priekį. Po 7 minučių sėkmingai įžaidus kampinį, smūgiu nuo 10 metrų pasižymėjo D. Afonso. Svečiai, praleidę du greitus įvarčius, „užgulė“ „Bangos“ vartus, tačiau drausmingai ir pasiaukojančiai besiginantys gargždiškiai kantriai laukė galimybių kontratakuoti. Šis planas pasiteisino su kaupu, kai pirmojo kėlinio pabaigoje po greitų kontrišpuolių pasižymėjo V. Magdušauskas ir dusyk P. Srėbalius.

Antrajame kėlinyje labiau patyrę „Vikingų“ futbolininkai nuo pirmų minučių puolė kuo greičiau švelninti rezultatą: antrajame kėlinyje sužaidus 11 minučių rezultatas buvo 6:2 gargždiškių naudai. Svečiai pakeitė vartininką penktu žaidėju, tačiau meistriškai apsigynę bei pelnę 4 įvarčius paeiliui jaunieji „Bangos“ atstovai nulėmė rungtynių baigtį.

Pasiekę skambią pergalę, gargždiškiai pelnė kelialapį į ketvirtfinalį. Be „Bangos“ atstovų, į kitą etapą žengė dar 7 klubai: Kauno „Vytis“, Kauno „Inkaras“, Panevėžio „Baltija“, Klaipėdos „Koralas“, Kaišiadorių „Baltai“, Radviliškio FSK „Radviliškis“ ir Šiaulių „Frilux Bėgiai“. Ketvirtfinalio burtai numatyti vasario 5 dieną, o susitikimai turi būti žaidžiami per vasario mėnesį.