Dainininkė Karolina Lyndo ir elektroninės muzikos kūrėjas ir DJ Istwendau pristato naują singlą „Runnin“

Kas tokie?

Muzikinį projektą sudaro galingo balso savininkė ir puikiai pažįstama Lietuvos ir užsienio televizijų muzikinių projektų dalyvė ir begalės prestižinių konkursų laureatė Karolina Lyndo ir lenkiškos televizijos laidų vedėjas bei daugiau nei dešimtmetį besidarbuojantis privačių renginių sferoje vedėjas poliglotas ir DJ Pavel Belous, dar žinomas kaip „Pablo“. Jau kelis metus Pavelo asmeninė, House stiliaus, muzikos kūryba išleidžiama po „Istwendau“ pseudonimu.

Apie ką yra daina?

Daina „Runnin“ yra apie begalinę laiko tėkmę ir kiekvieno momento unikalumą. Dažnai užsidarome savo mikropasauliuose, nesuvokdami, jog tapome jų įkaitais. Vizijos ir svajonės tampa miražais, kuriuos norint įgyvendinti, reikia surizikuoti ir pasidavus akimirkai, žengti žingsnius nežinomybės link.

Kaip įvyko bendradarbiavimas?

Pavel: Su Karolina susipažinome pernai, lenkiško muzikinio televizijos šou (“W światłach muzyki”) metu, kurį pačiam atiteko garbė vesti. To šou filmavimo metu, mane tiesiog pritrenkė Karolinos išraiškingas vokalas bei gebėjimas improvizuoti. Tada kaip tik dirbau ties „Runnin“ kūriniu, kuris buvo tik kaip melodinė idėja. Pasiūliau Karolinai užsukti pas mane į studiją. Pasileidome muziką, Karolina pradėjo improvizuoti prie mikrofono, vėliau kartu pasedėjom, bandydami „iššifruoti“ įrašytas improvizacijas, apie ką galėtų būti daina ir taip gimė „Runnin“. Tad galima sakyti, jog daina buvo sukurta per vieną susitikimą kaip visiškas improvizacinis eksperimentas.

Ateities planai?

Pavel: Tikrai manau, su Karolina dar padirbėsime prie naujų kūrinių, nes šis žmogus turi savo puikių kūrybinių idėjų bei muzikinių ambicijų, na o aš savęs irgi be muzikos kūrimo neįsivaizduoju. Tad, galima sakyti, abudu esame „pasmerkti“ kurti ir niekad nesustoti.

Karolina: Manau, kad ateityje savo būsimiems klausytojams pristatysime dar ne vieną dainą, o idėjų turime ir labai daug. Tad nekantraujame viskuo pasidalinti.

Pranešimas žiniasklaidai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių