Ketvirtasis „KKKC Slemas“ – kviečia registruotis

2024 m. birželio 20 d., ketvirtadienį, 17.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) įvyks jau ketvirtosios „KKKC SLEMO“ varžytuvės. Sumanymas rengti slemo varžytuves uostamiestyje – pasiteisinęs, o tai įrodo jo populiarumas bei faktas, kad varžytuvių metu vis atrandame – įvairaus amžiaus kategorijose – talentingų kūrėjų. Slemo pamatas – susirinkusiai publikai gyvai skaitomas tekstas, kurį auditorija ten pat ir įvertina. „KKKC SLEMO“ dalyviai – lietuvių arba anglų kalbomis – turi būti pasiruošę tekstų trims raundams. Vienas dalyvis pasirodymui turės tris minutes. Pirmosios vietos laimėtojas (-a) gaus 100 eurų apdovanojimą. Tačiau laimėtojas bus tik vienas, gal tai jūs? Kviečiame registruotis – https://forms.gle/egifjKh6TezRAJxr7. Žiūrovams įėjimas į renginį – nemokamas.

„KKKC SLEMO“ TAISYKLĖS:

  • pristatomi tik autoriniai tekstai, bet aliuzijoms ir postmodernui – taip;
  • pasirodymo laikas skaitytojui – 3 min.;
  • skaitytojai pasiruošia trims etapams;
  • teksto formatas ar žanras apribojimų neturi;
  • rekvizitams ir instrumentams – ne.

„KKKC SLEMO“ IŠŠŪKIS

Jeigu keiksmažodžiai yra Jūsų kūryboje „gerai apjotas arkliukas“ – pabandyk laimėti be jų! Žodžiu, „čiupkite raides nuo čekių ir afišų, nuo skelbimų ir reklamų“, sudėliokite tekstą ant lapo ir pasitreniruokite skaityti. „KKKC SLEMAS“ – šansas parodyti talentą, pasimėgaukite galimybe!

„KKKC SLEMO“ organizatoriai Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras

„KKKC SLEMO“ vedėjai – Dominykas Matulionis

KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba). Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse. Daugiau informacijos www.kkkc.lt.

KKKC informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių