„Dauparai City Run 2022“ – bėgimo su kliūtimis sporto renginys

Asociacija „Dauparų bendruomenė“ kartu su Klaipėdos rajono BĮ sporto centru ir sporto klubu „OCR Gargždai“ kviečia į pirmą kartą Dauparuose organizuojamą bėgimo per kliūtis renginį. „Dauparai City Run 2022“ bėgimo su kliūtimis renginys vyks rugpjūčio 20 d. Dauparų durpyno miško teritorijoje. Daugiau informacijos apie renginį bei registracijos formą rasite tinklapyje www.dauparubegimas.lt. Ekstremalus bėgimas su kliūtimis – tai sparčiai populiarėjanti profesionalų ir mėgėjų sporto šaka, žinoma visame pasaulyje dėl savo visokeriopos naudos žmogui. Kiekvienas žmogus, įveikęs tam tikrą kliūčių ruožą, pradeda labiau pasitikėti savimi, tampa ryžtingesnis. Renginio dalyviai galės rinktis iš trijų trasų, atsižvelgiant į savo jėgas. Trasos pagal grupes:
I grupė „Pro“ – vyrai ir moterys, dalyvaujantys įvairiuose kliūtinio bėgimo varžybose. Lietuvos OCR čempionato dalyviai. Bėga 1 ratą (5 km).

II grupė „Open“ – vyrai, moterys ir vaikai (vyresni nei 12 metų) mėgėjai, norintys išbandyti save ir įveikti trasą. Bėga 1 ratą (5 km).

III grupė „Junior“ – berniukai ir mergaitės nuo 6 iki 12 metų. Bėga trumpesnę distanciją (500 m). Trasa pritaikyta vaikams nuo 6 metų, bet gali lydėti ir tėveliai, tada amžius neribojamas, būtina registracija. Organizatoriai tikisi, kad renginys sutrauks daug sporto profesionalų ir mėgėjų ir tai taps tradiciniu renginiu. Renginį remia Klaipėdos rajono savivaldybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių