Diskgolfo bendruomenė šventė laimėjimais

Gargždų diskgolfo bendruomenė taip pat minėjo 769 miesto gimtadienį. Džiaugiamės, kad su kiekvieno gimtadienio turnyru šią sporto šaką pamilsta vis daugiau įvairaus amžiaus gargždiškių, o šįkart turėjom ir svečių iš Elektrėnų, Rietavo, Vilniaus ir kitų miestų.

Pirmą vietą MPO divizione iškovojo Modestas Kižauskas, 2-ą užėmė Renatas Simutis, o 3-ią Justas Norvilas. Moterų grupėje pergalę šventė Loreta Simutė, 2-ą vietą užėmė Simona Stonkienė, o 3-ioji vieta atiteko Jurgitai Pašvenskaitei iš Elektrėnų.
Vyrų divizione MA2 nugalėjo Marius Vaišvila, 2-as liko Mantas Buivydas, o 3–ąja vieta džiaugėsi Tadas Jakovlevas. Vyrų naujokų grupėje laimėjo Aurimas Razia, 2-oji vieta atiteko Fortūnatui Druliui, o 3 -ią vieta užėmė Marius Gailius.
Jaunimo amžiaus grupėje 1-ąją vietą iškovojo Ainius Kontrimas, 2-oji vieta atiteko Andrei Pranukevičiūtei.
Moterų naujokių divizone pirmą vietą laimėjo Barbora Grigaliūnaitė, 2-ą vietą užėmė Ala Kondratovič, o 3-ioji liko Laura Simutė.

Papildomas rungtis LP (tolimiausias įmetimas) laimėjo Justas Norvilas, o CTP (artimiausias primetimas iki krepšio, pirmu metimu) – Laimonas Kondrotas.