Drevernoje atidarytas knygų namelis

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos iniciatyva Drevernoje pastatytas jau penktasis knygų namelis. Tai visą parą veikianti lauko bibliotekėlė. Ypatinga ji tuo, kad skaitytojai knygomis gali dalintis patys ir „užeiti“ bet kada. Lauko bibliotekėlėmis dar anksčiau naudotis pradėjo  Veiviržėnų, Dovilų, Agluonėnų ir Kretingalės miestelių gyventojai.

Naujo knygų namelio atidarymo šventėje džiaugsmingą nuotaiką sukūrė Drevernos kultūros namų folkloro ansamblis „Žvejytė“. Drevernos filialo bibliotekininkė Vilma Klipštienė padėkojo visiems prisidėjusiems prie šios idėjos realizavimo bei pažadėjo ne tik su meile prižiūrėti namelį, bet ir nuolat jį pripildyti knygomis.

Priekulės seniūnės pavaduotoja Raimonda Narkienė linkėjo, kad netrūktų ne tik knygų, bet ir skaitytojų. Knygų namelio Drevernoje  idėjos iniciatorė  Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktorė Indra Tamašauskienė džiaugėsi, jog biblioteka gali prisidėti prie viešųjų erdvių kūrimo, gražinimo ir kultūros puoselėjimo.

Pagal Jono Lankučio viešosios bibliotekos informaciją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių