Ekstraordinariniai dalintojai suteikia dvasinę paramą

Aut. nuotr.: nauji Šv. Komunijos dalintojai su parapijos klebono priežiūra.

Gargždų bažnyčioje praėjusį sekmadienį dalyvavusieji Sumos šv. Mišiose išgirdo klebono kan. Jono Paulausko paaiškinimą ir stebėjo Šv. Komuniją dalijančius du pagalbininkus.


Kai yra metinės šventės ar atlaidai, vyksta iškilmingos laidotuvės, dažnai būna daug pasiruošusiųjų priimti Šv. Komuniją, nes „laimingi, kurie yra pakviesti į Avinėlio puotą!“ Tada yra labai reikalingi pagalbininkai kunigui ir tikinčiųjų patogumui. Tad pagelbės ekstraordinariniai Šv. Komunijos dalintojai. Jie lankė kursus, mokymus.
Vadovaudamasis Kanonų teisės kodekso nuostatais, parapijos klebonui rekomendavus, Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius ekstraordinariniais Šv. Komunijos dalintojais vyskupijoje paskyrė Robertą Šlioževičių ir Stanislovą Radžių. Dalijant ar nešant Eucharistiją ligoniams visada būtinas parapijos klebono sutikimas. Tad tikėkimės, kad, kas norės būti „laimingas, pakviestas į Avinėlio puotą“, nors sergantis ar su negalia, po sakramentinės išpažinties pageidaudamas galės kartais pasikviesti Komunijos dalintoją – ekstraordinarą į namus ar ligoninę. Taip turės galimybę dažniau pasijusti laimingas, sulaukti ypatingų lankytojų.


Kazimiera SIPIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių