Europos sporto meistrų žaidynėse gargždiškiams medalių lietus

Savaitgalį Tamperėje (Suomija) baigėsi 10 dienų trukusios Europos sporto meistrų žaidynės, kuriose 29 sporto šakose varžėsi daugiau kaip 6000 sporto meistrai iš viso pasaulio.

Baidarininkų pasiekimai šiose žaidynėse buvo ypatingai gausūs. Tarp kitų sporto klubų Lietuvą čia reprezentavo ir Gargždų sporto klubo “Sportuok su Sigitu” atstovai: Sigitas Bulovas, Verner Šermokas, Aida Vilimienė ir Gintautas Šiaškus. Jų pasiekimai žaidynėse išties įspūdingi.

Irkluodami dviviete baidare Sigitas ir Verneris aukščiausius auksinius apdovanojimus nuskynė visose rungtyse – 200, 500 ir 5000 m.

Gintautas poroje su JAV gyvenančiu lietuviu Aleksandru Ambotu 500 m rungtyje užėmė 3 vietą.

Tarptautinę komandą su Lenkijos atstove sudariusi Aida dviviečių baidarių grupėje 5000 m rungtyje užėmė 1 vietą.

Geriausius rezultatus Gargždų sporto klubo atstovai pademonstravo ir plaukdami keturviete baidare – lygių jiems neatsirado 200 ir 500 m rungtyse.

Kartu su kolegomis pasiektos pergalės džiugina, tačiau svarbiausi ir labiausiai įsimintini kiekvienam sportininkui individualūs apdovanojimai, kuriuos iškovoti tenka įdėti daugiausia pastangų. Vienviečių baidarių klasėje Gargždų sportininkai taip pat buvo nepralenkiami.

Klubo lyderis Sigitas labiausiai džiaugėsi paskutinę dieną 500 m trasoje iškovotu auksiniu medaliu. Toje pačioje rungtyje aukso medalį iškovojo ir Aida, o 200 m rungtyje ji iškovojo bronzos medalį.

Pademonstravę savo jėgas Gargždų sporto klubo atstovai į Lietuvą parveža 10 įvairių spalvų (daugiausia aukso) medalių. Už galimybę dalyvauti žaidynėse gargždiškiai dėkingi Klaipėdos rajono savivaldybei. Didžiuojamės savo kraštiečiais!