Gargždiškiai dalyvavo diskgolfo varžybose

Visus norinčius išbandyti šią sporto šaką kviečiame užsukti į Gargždų jaunimo diskgolfo parką darbo dienomis vakarais, o savaitgaliais 10.00 val. Gargždų diskgolfo klubo žaidėjai jus mielai supažindins su žaidimo taisyklėmis ir jo subtilybėmis.


Šeštadienį Pakruojyje vykusiose naujo parko atidarymo varžybose dalyvavo gausus būrys Gargžduose besitreniruojančių žaidėjų. Žinoma, ne tik dalyvavo, bet ir parodė, kad Gargžduose esantis parkas padeda treniruotis ir siekti puikių sportinių rezultatų.
1-ąja vieta moterų divizione džiaugėsi Oksana Žukauskienė. Metrix reitingo grupėje iki 750 1-ąją vietą užtikrintai iškovojo Egidijus Kinčius. Jaunimo atstovas Ainius Kontrimas užėmė 2-ąją vietą. Vyrų per 50 metų grupėje 3-iąja vieta šį kartą tenkinosi Antanas Stonkus. Andrius Galuška vyrų grupėje (40–49 metai) taip pat liko trečias. Įspūdingai varžybas savo grupėje (reitingas 750–849) baigė Donatas Vaišvila, pratęsimo metu pataikęs „ace“ (metimas į krepšį iš pirmo karto).
Kol vieni žaidėjai linksminosi Pakruojyje, kita dalis atstovavo Klaipėdos rajonui Vilniuje „Baltic tour“ varžybose Vilniuje.

Simona STONKIENĖ
Gargždų diskgolfo klubo narė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių