Gargždų SM sunkiaatlečiai – tarp prizininkų

Geriausiai pasirodęs ir I vietą iškovojęs Vilius Norkus.

Degaičiuose, Telšių rajone, spalio 11–13 d. vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras. Į jį susirinko apie 100 sportininkų, gimusių 2002 m. ir jaunesnių, iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Gargždų sporto mokykla į šias varžybas delegavo 7 savo auklėtinius, o jie kaip visada pasirodė gana sėkmingai. Ne veltui sakoma, kad roges reikia ruošti vasarą, todėl ir mūsų sunkiaatlečiai treniravosi visą vasarą, kad vėliau galėtų pasidžiaugti rezultatais.

Geriausiai pasirodė Vilius Norkus, kuris pagerino savo asmeninius rezultatus, iškovojo pirmąją vietą. Vilius rimtai ruošiasi Europos čempionatui, kuris vyks Izraelyje gruodžio 4–12 dienomis. Į šį čempionatą dar vyks Erlandas Eglynas.

Antrąsias vietas pelnė Agneta Dotaitė ir Akvilė Giaštautaitė. Trečiąsias vietas laimėjo Nojus Brazdeikis, Audrius Kralikas ir Julius Juknys. Komandiniai rezultatai: I vieta atiteko Vilniui, II vieta – šeimininkų komandai (Degaičiai), III vieta – Gargždams. Iš 14 dalyvavusių komandų tai geras rezultatas.