Gargždų sporto mokyklos krepšininkai – antri

Turnyro dalyviai su treneriais ir vadovais.

Gruodžio 4–5 dienomis Gargždų miesto Sporto centro salėje vyko jaunųjų krepšininkų turnyras, skirtas mokyklos 45-mečiui pažymėti.

Pirmąją varžybų dieną Gargždų SM krepšininkai, gimę 2005–2006 m., susitiko su Klaipėdos miesto Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos bendraamžiais. Trenerio R. Mikalausko auklėtiniai buvo pranašesni ir laimėjo varžybas rezultatu 99:47 ir pateko į kitos dienos finalą.

Dėl patekimo į finalą susigrūmė ir kitos dvi turnyro dalyvės – Palangos SC komanda ir Šilalės SM. Rezultatu 85:80 pergalę iškovojo Šilalės sportininkai.

Kitą dieną palangiškiai, lengvai įveikę Klaipėdos krepšininkus, užėmė 3-iąją vietą. Finale kovojo šeimininkų ir Šilalės komandos. Iš pradžių pagirtinai žaidę gargždiškiai 3 kėlinyje pristigo jėgų, mat šilališkiai buvo keleriais metais vyresni, todėl teko pripažinti Šilalės pranašumą (rezultatas 79:66). Taigi nugalėtojais tapo Šilalės SM komanda, o gargždiškiai liko antri.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai – atminimo medaliais. Kiekvienoje komandoje buvo pastebėti naudingiausi žaidėjai: Klaipėdos komandoje – Nikita Čikunovas, Palangos – Gustas Petrošius, Šilalės – Arūnas Rimkus, Gargždų – Arnas Guomas.