Gargždų „Veteranas –SC“ laimėjo turnyrą Šiauliuose

Šiauliuose sekmadienį vyko tarptautinis veteranų futbolo turnyras „Šiauliai city arena cup 2018“. Turnyre dalyvavo 10 komandų: Plungės, keturios Šiaulių, Mažeikių, Joniškio, Liepojos ir Gargždų.

Komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius. Gargždų futbolininkai rungtyniavo B pogrupyje, kuriame pirmąją pergalę iškovojo rezultatu 3:1 nugalėję Šiaulių VFK. Likusiose grupėse varžybose gargždiškiai iškovojo visas pergales: 3:1 įveikė Šiaulių „Saulininko“, 4:3 – „Telšių veterano“ ir 6:1 – Šiaulių „Savanorio“ komandas. Grupėje užėmę pirmąją vietą Gargždų veteranai iškovojo teisę žaisti turnyro finale, kuriame mūsiškių laukė akistata su Mažeikių „Impulso“ komanda . Po atkaklios kovos pergalę minimaliu skirtumu 2:1 šventė Gargždų „Veterano-SC“ futbolininkai. Komandos garbę šiame turnyre gynė M. Jonelys, A. Jokšas, M. Vijeikis, D. Žutautas, A. Mikalauskis, R. Kuprys, T. Tamošauskas, G. Samsonik, D. Uselis, komandos treneris ir vadovas R. Petkevičius. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas buvo Andrius Jokšas.