Generatoriaus nuoma: kaip išsirinkti tinkamą generatorių?

Kasdieniniame gyvenime elektros generatoriai dažniausiai naudojami statybos aikštelėse, renginiuose bei atvejais, kuomet reikia laikino elektros tiekimo. Tokio tipo technikos būna įvairių rūšių ir galios. Generatoriai skiriasi savo funkcijomis bei paskirtimi, todėl prieš įsigyjant ar planuojant nuomotis svarbu suprasti koks prietaisas yra jums tinkamas reikalingiems darbams atlikti.

Generatoriaus kuro tipas

Generatoriai yra skirstomi pagal kuro tipą – dyzelinį ir benzininį. Dažniausiai kuro tipas yra pagrindinis kriterijus renkantis generatorių. Dyzeliniai gali praversti tuomet, kai yra reikalingas ilgalaikis nepertraukiamas energijos tiekimas. Šie generatoriai tinka vietose, kur dažnai pasitaiko elektros sutrikimai. Generatorius taip pat tinka naudoti renginiuose, festivaliuose ar kituose veiklos srityse. Dyzeliniai gali būti pajėgūs užtikrinti energijos tiekimą kelioms vietoms vienu metu. Benzininiai labiau tinkami trumpalaikiam elektros tiekimui. Jų veikimo laikas yra gana trumpas. Tokio tipo generatoriai gali tiekti energiją tik iki kelių valandų per dieną. Nors generatoriai skiriasi savo funkcionalumu, abu gali suteikti greitą ir pastovų elektros energijos tiekimą.

Generatoriaus veikimo garsas

Vienas iš svarbių aspektų renkantis generatorių yra jo veikimo garsas. Teigiama, kad dyzelinis generatorius veikia kur kas garsiau nei benzininis. Šitas kriterijus yra ypač svarbus, kai norima išsinuomoti generatorių atsižvelgiant į generatoriaus sukeliamą triukšmą. Tačiau itin galingas benzininis generatorius taip pat gali būti triukšmingas. Jei jums svarbus generatoriaus sukeliamas triukšmas, renkantis generatorių reikėtų atsižvelgti į įrangos galingumą, variklį bei kuro tipą.

Generatorių ilgaamžiškumas

Norint, kad generatorius tarnautų ilgą laiką, reikia tinkamai jį prižiūrėti. Dyzeliniams generatoriams reikia mažiau priežiūros, nes jų varikliuose nėra naudojamos uždegimo žvakės ar karbiuratoriai, kuriuos reikia dažnai keisti. Taip pat kuras jų variklyje dega žemesnėje temperatūroje, o tai turi mažesnį poveikį variklio dalių nusidėvėjimui.

Generatoriaus galingumas

Generatoriaus galingumą reikėtų rinktis atsižvelgiant į tai, kokius prietaisus norėsite naudoti ir kokia tų įrenginių galia. Norint, kad generatoriaus galios užtektų norimiems darbams atlikti, reikėtų, kad įrangos galia būtų 20-30% didesnė nei bendra visų vienu metu veikiančių prietaisų galia.

Generatoriaus nuoma

Pasitaikant atvejams, kai reikia trumpalaikio elektros tiekimo šaltinio, puikus pasirinkimas – generatoriaus nuoma. Nusprendę rinktis nuomos paslaugas, galėsite išsirinkti iš įrangos su skirtingomis funkcijomis ir pajėgumu. Dauguma nuomos punktų siūlo dyzelinius ir benzininius generatorius, kurie užtikrina elektros tiekimą įvairiems gyvenimo atvejams.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių