• 5 gruodžio, 2021
|

Greičio mėgėjus tramdys modernūs matuokliai

Klaipėdos apskrities Kelių policijos pareigūnai sako, kad nuo šios savaitės nauji, mobilūs ir itin modernūs greičio matuokliai bus naudojami kasdien.

Per porą dienų matuokliais užfiksuota daugiau kaip 100 greičio viršijimo atvejų, vidutiniškai – maždaug po 14-ka pažeidimų per valandą. Tarp pažeidėjų yra ir itin stipriai greitį viršijusių vairuotojų – miesto gat­vėse skriejusių 80 km/h ar daugiau kaip 100 km/h greičiu, kai leistinas greitis buvo 50 km/h.

Naujieji greičio matuokliai, pasak pareigūnų, daug pranašesni už anksčiau naudotus rankinius ar stacionarius matuoklius. Prietaisai yra mobilūs, todėl pareigūnai juos gali kilnoti po avaringiausius ar problematiškiausius ruožus. Apie jų stovėjimo vietas ženklai neįspės, todėl greičio pedalą spustelėti linkę vairuotojai iš anksto nežinos jų buvimo vietos. Lazerinės technologijos automatiškai fiksuoja ir automobilius, ir motociklus, matuokliai patys suformuoja protokolą. Elektroniniu arba paprastu paštu juos gaus visi greitį viršiję vairuotojai.

Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai turi keturis mobilius greičio matuoklius. Netrukus intensyviai „dirbti“ jie pradės visos apskrities keliuose.

Klaipėdos apskrities policijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių