• 29 gegužės, 2022
|

Greitas ir efektyvus magnetinis rezonansas Affidea

Ar teko girdėti apie tai, kas yra magnetinis rezonansas? Affidea medicinos centre šis tyrimas atliekamas inovatyviausia diagnostine įranga, taikant patyrusių specialistų sprendimus. Iš tiesų, sunku būtų surasti kitą tokį būdą, kuris taip greitai, saugiai ir patikimai leistų diagnozuoti susirgimus įvairiose kūno srityse. Skaitydami toliau sužinosite, kaip atliekamas magnetinio rezonanso tyrimas ir kada vertėtų kreiptis pagalbos.

Kodėl verta išbandyti magnetinį rezonansą?

Magnetinio rezonanso nauda yra tiesiog neginčytina. Šis metodas yra nekenksmingas sveikatai ir nekelia jai jokio pavojaus, kadangi nenaudojama jonizuojanti spinduliuotė. Tai reiškia, kad procedūrai nebūdingi žymesni šalutiniai veiksniai, tyrimų metu nepatirsite absoliučiai jokio diskomforto ar fizinio skausmo. Užteks atsigulti į patogų gultą, pagulėti gydytojo nurodytą laiką ir jau visai netrukus žinosite rezultatus. Pati procedūra užtrunka maždaug apie pusvalandį ar truputį daugiau.

Magnetinis rezonansas Affidea klinikoje taikomas tiriant pačias įvairiausias kūno vietas, padeda diagnozuoti įvairius susirgimus, net sunkiai diagnozuojamus. Tyrimų metu išgaunamas tikslus vidaus organų bei audinių vaizdas, nustatomi jų pakitimai ir įvertinama ligų rizika. Magnetinis rezonansas taikomas tiek krūtinės ląstos, tiek dubens srities, kojų kaulams, pilvo organams ir kitoms organizmo sritims tirti.

Užkirskite kelią ligai

Niekas nepadės sustabdyti ligos taip gerai, kaip tikslios diagnozės žinojimas ir iš to sekantys gydymo veiksmai. Nežinant, kad liga yra, ji sparčiai progresuoja ir tuomet gali sukelti labai daug žalos. Kuomet žinosite tyrimų rezultatus, patys galėsite jaustis geriau ir būti užtikrinti, jog klinikos gydytojai padarys viską, ką gali, kad padėtų Jums vėl pasveikti. Pirmas žingsnis yra ligos diagnozė ir magnetinio rezonanso tyrimų atlikimas.

Magnetinis rezonansas išankstinio pasiruošimo nereikalauja. Procedūra netaikytina tik tais atvejais, kuomet pacientas turi įmontuos implantus iš metalinių dalių, kai organizme yra širdies stimuliatorius ar dirbtiniai širdies vožtuvai, kitos metalo turinčios dalys.

Magnetinis rezonansas bus vienas saugiausių ir patikimiausių sprendimų. Atvykite į kliniką tyrimams nedelsdami!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių