Į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis buitinę chemiją?

Prieš perkant chemines medžiagas, svarbu daugiau sužinoti apie produktą per savo mažmenininką arba gamintoją. Jei yra daugiau nei 1 darbui tinkamas produktas, visada pasirinkite mažiausiai pavojingą produktą. Naudokite etiketėje esančius įspėjimus kaip vadovą, kuris padės apsispręsti. Visa informacija, kurią reikia žinoti apie cheminių medžiagų pavojų ir saugų naudojimą, pateikiama etiketėje. Visada atidžiai perskaitykite etiketę ir paklauskite ko nors, jei nesuprantate informacijos. Galite paprašyti produktų pardavėjo, vietinio vaistininko arba vietos valdžios aplinkos sveikatos pareigūno jums padėti.

Produktai, kuriuose yra cheminių medžiagų, turi etiketes, kuriose klasifikuojamas jų toksiškumo lygis. Pagal įstatymą ši informacija etiketės priekinėje pusėje turi būti didelėmis paryškintomis raidėmis kaip signalinė antraštė. Sužinokite daugiau apie tai, ką reiškia etiketės ant buitinės chemijos. Naudojant chemines medžiagas Jei naudojate chemines medžiagas tiksliai taip, kaip nurodyta gaminio etiketėje – chemines medžiagas naudojate saugiai. Visi produktai, kuriuose yra chemikalų, turi būti naudojami atsargiai. Svarbu, kad būtumėt pasiruošęs. Prieš pradėdami naudoti cheminę medžiagą, būtinai perskaitykite ir suprasite etiketėje pateiktas instrukcijas. Atidžiai laikykitės visų saugos nurodymų. Pavyzdžiui: Venkite įkvėpti garų purškiant pesticidą arba tepant sandariklį. Mūvėkite gumines pirštines ir akinius, kad chemikalai nepatektų ant odos ar akių, ypač dirbant su ėsdinančiais chemikalais, tokiais kaip spiritas ar druskos rūgštis. Kai kuriose etiketėse bus išvardyti daiktai, kuriuos turėtumėte turėti po ranka kritiniu atveju. Jie bus išvardyti skiltyse „Saugos nurodymai“ ir „Pirmosios pagalbos instrukcijos“ – prieš pradėdami įsitikinkite, kad jas turite.

Ypatingą dėmesį atkreipkite į naudojimo instrukcijas etiketėje ir naudokite tik tiksliai nurodytą kiekį. Naudojant dvigubai daugiau cheminės medžiagos nebus dvigubai efektyvesnė, bet ji gali būti dvigubai toksiška. Panašiai naudojant mažiau cheminių medžiagų, gali prireikti naudoti dažniau ir padidėti apsinuodijimo pavojus. Naudodami chemines medžiagas, ypač tas, kurios pažymėtos „Atsargiai“ ir „NUODAI“, laikykite atokiau nuo vaikų ir naminių gyvūnėlių. Būtinai prieš renkantis chemines priemones perskaitykite informacinius lapelius. Naudodami chemiją mūvėkite apsaugines pirštines, taip pat stenkitės, kad buitinė chemija nepatektų į akis.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių