Iš sostinės – 23 prizininkai

Spalio 16 d. Vilniuje vyko Vilniaus lygos I etapo karatė kiokušin klubų varžybos. Jose varžėsi apie 600 dalyvių iš 20 šalies klubų.

Kovos vyko grupėse po 4–5 žmones, buvo išaiškinamas kiekvienos grupės laimėtojas. Sportininkas turėjo kovoti po 3–4 kovas, nesvarbu, ar laimėjo, ar pralaimėjo. Kovos buvo įvertinamos taškais, jie susumuojami ir išsiaiškinama, kas užėmė kokią vietą. Šiose varžybose gerai pasirodė Klaipėdos, Gargždų, Dovilų karatė kiokušin klubas „Tensho“: iš 24 dalyvavusių sportininkų 23 tapo prizininkais. Sportininkai varžėsi įvairaus amžiaus grupėse – nuo vaikų iki suaugusiųjų aukštesnio meistriškumo A klasėje ir žemesnio meistriškumo B klasėje.

Trečiąsias vietas užėmė 15 „Tensho“ klubo sportininkų, antrąsias – 6 ir 2 pirmąsias. 3-iąsias vietas užėmė Aistis Lengvys, Danielius Čeponis, Rytis Šimkus, Arijus Petrošius, Dovydas Rapalis, Edvinas Kazlauskas (A kl.), Tajus Burba, Eva Žiliūtė, Neitas Petreikis, Danila Garbuzovas, Martynas Remeika, Armandas Šakurskis, Neidas Agintas, Dominykas Kušlikis, Rokas Stonys (B kl.). Antrąsias vietas užėmė Guoda Buračaitė, Lukas Šimkus, Mangirdas Aleksa, Dovydas Bagočius, Dairidas Mačalinas (A kl.), Lukas Grisiūnas (B kl.) Pirmąsias vietas iškovojo Austėja Macikaitė (B kl.) ir Jonas Stanevičius (A kl.).