Iš turnyro – su medaliais

Minint 700-ąjį Vilniaus gimtadienį, neseniai sostinėje vyko pats masiškiausias karatė kiokušino turnyras ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.


Turnyre dalyvavo apie 1 600 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos. 41 sporto klubo nariai varžėsi 425 kategorijose. Varžybos vyko A ir B klasėse (A klasė aukštesnio meistriškumo, B klasė žemesnio meistriškumo) 1 minuso sistema. Grupėse buvo po 5–15 dalyvių. Šiose varžybose dalyvavo 25 sportininkai iš karatė kiokušino klubo „Tensho“.
Sveikiname klubo sportininkus, iškovojusius trečiąsias vietas A klasėje: Augustę Monstavičiūtę, Edviną Kazlauską, B klasėje – Neidą Agintą, Herkų Rodiną, Adrijų Gedvilą, Šarūną Miliauską, Gustą Račkauską, Herkų Nakrevičių, Joną Sabaliauską, Edviną Gedvilą, Marką Rimkų. Sveikiname Matą Anduleitą, iškovojusį antrąją vietą, o Guodą Buračaitę, Joną Stanevičių, Eriką Žižį, Renaldą Monstavičių – pirmąsias vietas A klasėje. B klasėje pirmąsias vietas pelnė Austėja Macikaitė, Denisas Vedeneevas, Neitas Petreikis, Armandas Šakurskis ir Arminas Lapinskas.
„Tensho“ klubas tarp 41 klubo užėmė 15 vietą.


Darius GLODENIS
„Tensho“ klubo vadovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių