Iškovojo kelialapį į Europos čempionatą

Kėdainiuose balandžio 16 d. vyko 16, 18, 20 metų jaunučių ir jaunių Lietuvos karatė kiokušin čempionatas. Į jį susirinko apie 350 sportininkų iš 40 Lietuvos klubų.

Varžybos vyko skirtingose svorio kategorijose, kuriose buvo nuo 15 iki 30 sportininkų. Norint laimėti pirmąją vietą, reikėjo laimėti po 4 kovas. Į šias varžybas  „Tensho“ klubas atvežė  tris sportininkus. Pauliui Rusteikai pasisekė įveikti vieną kovą. Augustė Monstavičiūtė laimėjo dvi kovas ir užėmė garbingą trečiąją vietą. Jonas Stanevičius 16 metų grupėje laimėjo 3 kovas, tik finale pralaimėjo praėjusių metų Lietuvos čempionui ir užėmė antrąją vietą. Jonas iškovojo kelialapį į Europos jaunučių čempionatą, kuris vyks Vengrijoje birželio 24 dieną. Vaikinas gins ne tik savo klubo, bet ir  Lietuvos garbę.