Įstaigose nebedirbs trys ilgametės darbuotojos

Naujieji metai kai kuriose rajono įstaigose prasidėjo permainomis. Darbą baigė trys ilgametės darbuotojos: Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Diana Ciparienė, Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Urbutė ir Vėžaičių kultūros centro direktorė Alma Slušnytė.

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktorė Indra Tamašauskienė antradienį „Bangą“ informavo, kad pavaduotoja D. Ciparienė niekada nebuvo gavusi jokio siūlymo išeiti iš darbo: „Tai buvo laisvas jos apsisprendimas, buvo pateiktas prašymas raštu dėl atleidimo.“ Anot direktorės, darbuotoja savo prašyme nurodė, kad pageidauja būti atleista pagal 54 DK straipsnį, prašymas patenkintas. Taip pat bus patenkintas prašymas išmokėti dviejų mėnesių išeitinę kompensaciją ir kompensaciją už nepanaudotas atostogas.

„Darbuotoja raštu pageidavo, kad nori būti atleista nuo 2022 01 04. Įstaiga prašymą taip pat patenkino. Direktorės pareigas pradėjau eiti nuo rugsėjo 20 d., iš 73 mano darbo dienų J. Lankučio bibliotekoje D. Ciparienė dirbo 9 dienas spalio mėnesį ir 8 dienas gruodžio mėnesį. Jos atostogų ir nedarbingumo kelių mėnesių laikotarpį dirbau viena, jokių priedų už pavadavimą Savivaldybės neprašiau ir negavau. Kol faktinis atleidimas nėra įvykęs, dabar šios pareigybės pavaduojančio asmens numatyta nėra. Situacija yra aptarta su meru Broniumi Markausku, kultūros sritį kuruojančia vicemere Ligita Liutikiene, Savivaldybės Kultūros, sveikatos ir socialinės politikos skyriumi. Kolektyvas per susirinkimą buvo informuotas, kad sausio 4 d. su p. Diana atsisveikinsime, pati darbuotoja pietų metu visus pakvietė kavos“, ‒ komentavo I. Tamašauskienė.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova antradienį ryte „Bangą“ informavo, kad L. Urbutė ir A. Slušnytė darbą baigė 2021 m. gruodžio 31 d. Darbo sutartys nutrauktos šalių susitarimu. L. Urbutei išmokėta 4 mėn., o A. Slušnytei – 1 mėn. vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinės išmokos.

„Vėžaičių kultūros centro direktorę pavaduos Gargždų kultūros centro direktorė Vaida Skuodienė.

Sprendimas, kas pavaduos L. Urbutę, šiuo metu dar nėra priimtas“, ‒ teigė E. Badalova.

Monika CALZONAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių