Jaunesnė oda be pastangų – 4D veido patempimo procedūra

Išgirskite apie efektyvią veido patempimo technologiją – didelio intensyvumo fokusuota ultragarsinė veido procedūra, arba trumpiau – HIFU. Tai yra neinvazinė veido senėjimą stabdanti procedūra, kuri per trumpesnį nei operacijos laiką ir be atsigavimo laikotarpio grąžina odai stangrumą ir sumažina raukšles. Dermatologai HIFU rekomenduoja esant lengviems ir vidutinio sunkumo arba ankstyviems senėjimo požymiams.

Kaip veikia HIFU procedūra veido patempimui?

HIFU veido procedūros esmė – ultragarsas sukuria šilumą odoje, kuri sistemingai pažeidžia odos ląsteles, kad organizmas jas atstatytų. Organizmas ima gaminti itin vertingą baltymą kolageną, kad padėtų ląstelėms ataugti. Šis baltymas suteikia odai struktūrą ir elastingumą, dėl ko jaunesnių žmonių oda atrodo tvirta ir lygi.

HIFU procedūra geriausiai tinka išryškinti žandikaulio liniją, pakelti nukarusius vokus, antakius, lyginti raukšles ant veido, stangrinti dekoltė odą.

Kaip vyksta veido atjauninimo procedūra su „Ultraformer III“?

Procedūrą gali atlikti tik gydytojas dermatologas kvalifikuotoje klinikoje. „Era Esthetic“ klinikas rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kuriose dirba patyrę ir atsidavę gydytojai. Skirtingai nuo kitų procedūrų, pasirinkus aparatą, kuris veikia su HIFU technologija, nereikia jokio pasiruošimo. Prieš procedūrą oda nuvaloma ir patepama geliu. Dermatologas parenka nustatymus rankiniame prietaise, kuris trumpais impulsais skleidžia ultragarso bangas. Viena sesija paprastai trunka 30–90 minučių.

Procedūra su Pietų Korėjoje pagamintu „Ultraformer III“ aparatu yra komfortiška. Po jos oda gali būti lengvai paraudusi. Tai praeis savaime. Jums nereikia pasiimti laisvadienio procedūros dieną nei po jos, nes po apsilankymo galite tęsti kasdienę veiklą. Tai neabejotinai patogiau nei veido patempimo operacija.

Kada matomas rezultatas su HIFU ultragarso aparatu?

Šios revoliuciją estetinės medicinos srityje sukėlusios technologijos akivaizdus pranašumas – jau po vienos HIFU sesijos matomas rezultatas, kuris atsiskleidžia per 3–9 mėnesių laikotarpį. Jei odą buvote apleidę ilgesnį laiką ir norite ryškesnių rezultatų, gali būti atlikta iki šešių sesijų. Procedūrų dažnumą ir norimus rezultatus aptarsite asmeniškai su gydytoju, kuris lydės jus visos gražinimosi kelionės metu.

Ar HIFU technologijos poveikis odos senėjimui įrodytas?

HIFU technologija ir ją taikantis „Ultraformer III“ aparatas yra ne tik saugus, bet ir efektyvus. Išanalizavę tyrimus, kuriuose naudota ši technologija, padaryta išvada, kad ji teigiamai veikia odos stangrumą ir mažina riebalus.

Amerikos kosmetinės chirurgijos taryba (The American Board of Cosmetic Surgery) teigia, kad ultragarsinis odos stangrinimas paprastai parodo teigiamus rezultatus per 2–3 mėnesius, o po to odą tinkamai prižiūrint pasiekti rezultatai išlieka iki 1 metų (https://www.americanboardcosmeticsurgery.org/procedure-learning-center/non-surgical-procedures/skin-tightening/).

Pietų Korėjos specialistų tyrimas apie HIFU veido procedūrų veiksmingumą parodė, kad ši 4D odos patempimo procedūra geriausiai paryškino žandikaulius, skruostus ir zoną aplink burną. Tyrėjai lygino pacientų nuotraukas prieš procedūrą ir po 3 bei 6 mėnesių po atlikimo (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4695420/).

Kiti tyrėjai ištyrė 73 moterų ir dviejų vyrų, kuriems buvo atliktos HIFU veido procedūros, patirtis. Gydytojai, įvertinę rezultatus, pranešė, kad veido ir kaklo oda pagražėjo net 80 %, o dalyvių pasitenkinimo rezultatu lygis siekė 78 % (https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jocd.13008).

Ką svarbu žinoti apie nechirurginį odos patempimą?

HIFU technologija yra saugi ir efektyvi, bet vis dėl to reikėtų kai ką apie ją žinoti, jei planuojate pasikonsultuoti su gydytoju dėl jos atlikimo. „Ultraformer III“ aparatinė procedūra geriausiai tinka žmonėms, kurių odos padėtis yra nebloga, tai reiškia – nėra itin gilių raukšlių, didelio odos nukarimo. Didelio intensyvumo fokusuota ultragarsinė veido procedūra veiksmingai sumažina ankstyvus senėjimo požymius. Procedūra stangrina suglebusią odą, lygina raukšles ir pagerina odos tekstūrą. Ji tinkama visose veido ir kaklo, dekoltė zonose, o labiausiai – paryškinti žandikaulį, antakių liniją, sumažinti vokų užkritimą, maišelius paakiuose. HIFU patiks, jei ieškote sprendimų pagurkliui mažinti arba pakritusiai kaklo odai patempti.

Po procedūros rekomenduojama peržiūrėti savo odos priežiūros rutiną ir gyvenimo būdą. Atsisakykite rūkymo, sumažinkite riebaus, saldaus maisto ir alkoholio vartojimą. Prisiminkite tinkamas veido priežiūros pamokas, peržiūrėkite priemonių krepšelį, reguliariai lankykitės pas kosmetologą. Tinkamai prižiūrint odą procedūros poveikis išlieka apie 1 metus.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių