Ką padovanoti vyrui?

Pirkti dovaną vyrui – išbandymas kiekvienai moteriai. Dažnai išrinkti dovaną jam yra žymiai sudėtingiau nei atrodo. Jeigu moteriai įprasta dovanoti papuošalus, kosmetiką ar masažą, su vyrais viskas šiek tiek sudėtingiau. Technologijos, automobiliai, meistravimas – ne visiems suprantamos temos. Deja, tačiau nėra universalios dovanos, kuri patiktų visiems. Vis dėlto pateiksime keletą idėjų, kurios gali padėti nuspręsti, ką dovanoti vyrui.

Pikantiška dovana

Daugeliui vyrų patinka netikėtos dovanos. Taip jie supranta, kad buvo įdėta daug pastangų ir fantazijos. Vyrai vertina daiktus, su kuriais gali patirti netikėtų įspūdžių ar nuotykių. Taigi galbūt vertėtų pagalvoti apie dovaną, sužadinančią seksualinę aistrą? Ji mylimajam gali suteikti neįtikėtino malonumo, o kartu paįvairinti abiejų partnerių rutiną. Tam siūlome apsilankyti svetainėje Romantika, kurioje rasite nepaprastai gausų šių pikantiškų dovanų pasirinkimą.

Dovanos vyrų grožiui ir komfortui

Jei vyras mėgsta prabangius ir kokybiškus daiktus, nauja piniginė ar laikrodis gali būti išmintingi pasirinkimai. Galbūt jis mėgsta savaitgalio rytais ilgiau pasivartyti lovoje ir neskuba lįsti iš pižamos? Jeigu taip, neprašausite nupirkę jaukų ir šiltą chalatą. Jei mylimasis mėgsta kvepintis, jam patinkantys kvepalai ar losjonas po skutimosi irgi puikiai tiks.

Dovanos pagal vyro pomėgius

Kiekvienas vyras turi tokių pomėgių, kurie jam leidžia atsipalaiduoti. Įteikdamos personalizuotą dovaną, parodysite savo rūpestį ir supratingumą. Jei mylimasis mėgsta krepšinį, galite padovanoti bilietus į jo mėgstamos komandos rungtynes. Galbūt jūsų vyras sportuoja? Tokiu atveju sporto salės abonementas, dviratis arba treniruoklis bus puikūs dovanų sprendimai. Visgi, jei nežinote, ko reikia mylimajam, galite įteikti dovanų čekį. Tada jis pats galės išsirinkti, ko reikia.

Dovanos vyrui, matyt, ne veltui vadinamos sunkiausiu galvosūkiu. Visada norisi išrinkti tai, kas patiktų ir ką jis įvertintų. Dažniausiai bandoma ieškoti tokių dovanų, kurios atitiktų tuometinius vyrų pomėgius. Kaip ir sakėme, nėra visiems tinkančios dovanos. Tačiau tikimės, kad aukščiau pateiktos idėjos padės išspręsti galvosūkį – ką padovanoti vyrui?

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių