Klaipėdos koncertų salėje – vaikų gynimo dienai skirtas teatralizuotas koncertas „Šitas, Kitas ir Anas“

Tarptautinę vaikų gynimo dienos proga, birželio 1-ąją, 12.00 ir 18.00 val. Klaipėdos koncertų salėje vyks koncertas jaunimui. Tai – įtraukiantis muzikinis nuotykis su aktoriais Donatu Mickūnu (vokalas, klavišiniai),  Kristupu Biržiečiu (vokalas, elektronika), Gyčiu Šimelioniu (vokalas, gitara) ir Klaipėdos brass kvintetu.

Šitas, Kitas ir Anas – trys geriausi draugai, kartu kuriantys muziką. Intriga istorijoje gimsta tada, kai trys kartu muzikuojantys draugai nusprendžia dalyvauti „Geriausios dainos konkurse“. Draugus išskiria noras laimėti, būti pripažintam ir žinomam. Nors kiekvienas tiki savo sukurta daina ir siekia laimėjimo, tačiau savo kelyje susiduria su sunkumais ir iššūkiais. Kaip negalvoti vien tik apie save? Kaip išsaugoti tikrą draugystę? Tokie klausimai šiandien yra aktualūs kiekvienam jaunam žmogui.

Klaipėdos publikai pažįstama režisierė Evelina Šimelionė pasakoja, kad šį projektą sukurti paskatino ne tik mintis pristatyti programą ne tik mažiesiems klausytojams, bet ir vyresniems vaikams, jaunimui.

Aktorius G. Šimelionis džiaugiasi bendru projektu su Klaipėdos brass kvintetu, nes visada mėgo klausytis, kaip skamba pučiamųjų instrumentų atliekamos muzika. „Turėjau mažą svajonę pakoncertuoti pritariant šiems instrumentams. Svajonė išsipildė su kaupu: kvintetas ne tik puikiai groja, bet ir sėkmingai įsitraukė į kūrybinį procesą“, – pasakoja G. Šimelionis. Aktorius priduria, kad koncerte netrūks juoko, liūdesio ir gražios muzikos ir tiki, kad žiūrovai mėgausis šiuo renginiu.

Teatralizuotame koncerte skambės autorinės K. Biržiečo ir G. Šimelionio kurtos dainos pagal Juozo Erlicko, Justino Marcinkevičiaus, Teofilio Tilvyčio, Violetos Palčinskaitės ir kitų poetų eiles. Dainų aranžuotes pučiamųjų kvintetui sukūrė Rimantas Giedraitis.

Klaipėdos koncertų salės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių