Leiskis į Koncertų salės organizuojamus edukacinius projektus

Ekskursijos metu įveiksit 122 laiptelių kelionę į kariliono bokštą. Ne tik išvysite, bet ir patys pabandysite groti kariolionininkų treniruokliu. Ir, žinoma, iš arti apžiūrėsite bei gyvai išgirsite skambančius Klaipėdos kariliono varpus.

  • Lapkričio 16 d. į Koncertų salę sugrįžta aukščiausio meistriškumo profesionalai – smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Glebas Pyšniakas. Šie muzikai yra daug metų „Duetissimo“ – kartu tiek scenoje, tiek gyvenime.
  • Lapkričio 17 d. „Trombono magas“ – Klaipėdos brass kvintetas, vadovaujamas Sigito Petrulio, kartu su pripažintu amerikiečių trombonininku, kompozitoriumi ir pedagogu Michaeliu Svoboda kviečia išgirsti varinių pučiamųjų tonais skambančią  Ástoro  Piazzollos bei Karlheinzo  Stockhauseno muziką. 
  • Lapkričio 24 d. visų laikų populiariausias KKS koncertų ciklas šeimai ,,Žaismingos muzikos orkestras” kviečia į premjerą! Šįkart šoksime įvairius šokius: klasikinį valsą, baletą, sambą ir fokstrotą, nes naujoji serija kuriama žymios choreografės, šokėjos, CODA šokių mokyklos įkūrėjos Ingos Briazkalovaitės kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru.
  • Lapkričio 25 d. pianistė Violeta Tamašauskaitė-Coutaz  (Prancūzija) ir klavesinininkas Balys Vaitkus kviečia išgirsti Johanno Sebastiano Bacho fortepijoninį ciklą „Goldbergo variacijos“.

Bilietus galite įsigyti čia: https://preview.mailerlite.com/f9i6r1q4v2/2083460621424134384/x4z0/

Klaipėdos koncertų salės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių