Lietuvos suaugusiųjų čempionate puikiai sekėsi gargždiškiams

Savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos suaugusiųjų atskirų veiksmų čempionatas. Į finalines varžybas atvyko 60 vyrų ir 60 moterų, tarp kurių buvo ir trys gargždiškiai.

Moterų varžybose nugalėjo Lijana Jakaitė. Ji svorio kategorijoje iki 71 kg rovimo veiksme išrovė 89 kg, stūmimo veiksme iškėlė 110 kg ir dvikovėje surinko 199 kg. Lijana tris kartus lipo ant pirmosios vietos laiptelio, o bendroje įskaitoje tapo absoliučia Lietuvos čempionato nugalėtoja. Anot trenerio Edvardo Šauklio, sportininkė rimtai nusiteikusi Pasaulio čempionatui, kuris vyks gruodžio 6–16 dienomis Kolumbijoje.

Tarp vyrų nustebino jaunasis gargždiškis Nojus Brazdeikis. Pagerinęs savo asmeninius rekordus, svorio kategorijoje iki 67 kg sportininkas tris kartus lipo ant antrosios vietos nugalėtojo laiptelio, išrovė 79 kg sveriančią štangą, stūmimo veiksme iškėlė 91 kg ir dvikovėje surinko 170 kg. Šis rezultatas jam pirmą kartą atnešė vicečempiono titulą tokio aukšto rango varžybose.

Penktąją vietą svorio kategorijoje iki 109 kg iškovojo Giedrius Lukauskas, kuriam geresnį rezultatą parodyti sutrukdė peršalimas.

Artimiausios varžybos sunkiaatlečių laukia gruodžio 17 d. Klaipėdoje. Lietuvos senjorų čempionate ruošiasi dalyvauti net 15 sportininkų iš Gargždų.