• 9 gruodžio, 2021
|

LR Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdžių sesijai pasibaigus

Balandžio 24–28 d. LR Seime posėdžiavusi LR Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija baigė posėdžių sesiją. Ji buvo darbinga: aptarti svarbūs ir opūs Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių lietuvių tapatybės, pilietybės išsaugojimo, kultūrinių saitų stiprinimo, ekonominių ir socialinių paskatų sugrįžimo į Lietuvą klausimai. Etninės kultūros globos tarybos atstovai pranešimų neskaitė, tačiau pateikė siūlymus suformuluotoms rezoliucijoms, į kuriuos bus atkreiptas dėmesys tik rudens sesijoje.

Pateikiame keletą minčių, išsakytų LR Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijai bei Pasaulio lietuvių bendruomenės valdybai (EKGT 2017-04-27 raštas Nr. S-77 „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos rezoliucijų“).

Etninės kultūros globos tarybos nariai aktyviai dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime 2017 m. balandžio 24–27 d. surengtuose posėdžiuose, neformaliai bendravo ir diskutavo su Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos nariais, Pasaulio lietuvių bendruomenės valdybos nariais ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės atskirų ministerijų atstovais bei pranešimų autoriais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių