LT Konstitucijos gimtadienis Vėžaičių mokykloje paminėtas su „Gyvaja teisinių institucijų biblioteka“

VšĮ Kūrybinių ir socialinių iniciatyvų centras vykdo projektą „Gyvoji teisinių institucijų biblioteka“, kurio tikslas supažindinti jaunimą su teisinių institucijų veiklą ir didinti pasitikėjimą jų darbu. 

Dažnai išgirdę vienos ar kitos teisinės institucijos pavadinimą negalime tiksliai įvardinti kokiais klausimais į juos galime kreiptis, koks jų darbo pobūdis, veikla ir kokią informaciją ar pagalbą jos gali suteikti. Projekto metu daugiau nei 100 rajono jaunuolių gyvai susitiko su įvairių institucijų ir tarnybų atstovais, išgirdo jų pristatymus, dalyvavo atraktyvioje viktorinoje. Gyvoji biblioteka spalio mėnesį lankėsi Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, Priekulės I. Simonaitytės gimnazijoje, Vėžaičių pagrindinėje mokykloje, Kranto progimnazijoje ir Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje. Jaunimas ne tik klausė pranešimų, bet ir dalyvavo atraktyvioje viktorinoje, kurios laimėtojai gavo organizatorių saldžias dovanas ir pranešėjų dovanas, kurių buvo įvairių ir skirtingų: LR konstitucija, puodelis, rašymo priemonės, filmas ir kt. Projekto metu taip pat skelbiamas video klipų konkursas, tema – „Teisinės institucijos – draugai, ne priešai“. 1 vietos laimėtojui ar komandai bus įsteigtas piniginis 200 Eur vertės prizas, o dalyviams įvairios rėmėjų dovanos. Konkurso nuostatai: http://shorturl.at/fjSZ3 Video klipus siųsti el. paštu  iki lapkričio 15 d.

Šių metų gyvąją biblioteką sudarė: Klaipėdos rajono tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė, vaiko gerovės komisijos pirmininkė Toma Stonkė, bendruomenės pareigūnė Diana Pipirienė, probacijos pareigūnai Jūratė Raštutienė, Inga Salienė ir Arnoldas Miliukas, vaiko teisių apsaugos tarnybos vyr. specialistas Vladas Rimkus, Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Margarita Kiudytė-Čarienė, teisininkė Andželika Šakinienė, advokatas Raimondas Simonavičius. Dėkojame pranešėjams už skirtą laiką ir žinias, kuriomis dalinosi su moksleiviais.

Projektą įgyvendina viešoji įstaiga „Kūrybinių ir socialinių iniciatyvų centras“, finansuoja Klaipėdos rajono savivaldybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių