Minkštas kampas svetainei – ar verta?

Renkantis svetainės baldus gali tekti neblogai palaužyti galvą: kokio tipo baldus rinktis, kokiai spalvai ir audiniui teikti pirmenybę bei nuspręsti dėl vyraujančio stiliaus ir konkretaus dydžio – nuo šių faktorių priklausys, kokią atmosferą namuose sukursite. Minkštas kampas – vienas populiariausių sprendimų svetainei. Dėl savo dydžių ir formų įvairovės šis baldas gali nesunkiai rasti sau vietą tiek mažesnėje, tiek erdvesnėje svetainėje. O kur dar papildomos funkcijos ir kiti šio baldo privalumai! Šiame straipsnyje trumpai aptarsime, kodėl verta rinktis minkštą kampą svetainei ir į ką atsižvelgti tai darant.

Stokojate vietos?

Vienas didžiausių minkšto kampo privalumų – daug sėdimos vietos. Taigi, jei mėgstate priimti daug svečių, šis baldas leis nesivarginti sukant galvą, kur visus sutalpinti – daugiau jokio papildomų kėdžių kituose kambariuose ieškojimo! Taip pat nekils jokių problemų svečiams nusprendus nakvoti. Daugumą minkštų kampų galima išskleisti ir panaudoti kaip lovą, o erdviose patalynės dėžėse tilps ne tik pagalvės ir užklotai, bet ir kiti, namuose dažnai stokojantys vietos daiktai.

L ar U formos kampas?

Daugumai jau žinoma, kad kampai gali būti L arba U formos. Pastarieji užima daugiau vietos, tad tinka erdvesnėms svetainėms bei gali būti statomi net jos viduryje – taip kampas taptų viso kambario centru. Norintiems kompaktiškesnio varianto, patartina rinktis L formos kampą. Vis dėlto, abiejų tipų kampai gali būti įvairių dydžių, tad svarbiausia yra įvertinti, kaip konkretus modelis įsitektų jūsų numatytoje erdvėje.

O kad turėčiau kur pasidėti kavos puodelį…

Šiuolaikiniai kampai turi įvairių papildomų funkcijų: reguliuojami ranktūriai ir atlošai didesniam patogumui, vieta gėrimams, maistui ar knygoms pasidėti ir t. t. Norint sutaupyti papildomai neperkant staliuko ir vis vien turėti galimybę visiškai komfortiškai ilsėtis, ši funkcija gali būti didžiulis privalumas. O jei vis dėlto išsirinkote kampą be įrengtos vietos daiktams pasidėti, galima rasti puikių kampo ir svetainės staliuko komplektų, kuriuos pirkdami staliuką įsigysite pigiau (galite išsirinkti čia).

Apmušalo svarba

Šiuolaikinėje rinkoje baldinių medžiagų pasirinkimas yra itin didelis: nuo švelnaus ir įprasto velveto, tikros ar eko odos iki Sawana (liną primenančios medžiagos) ir daugelio kitų. Žinoma, tikra oda yra nesenstanti klasika, tačiau norintiems ekonomiškesnio ir ekologiškesnio sprendimo – eko oda yra optimaliausias variantas. O štai ieškantiems ilgaamžio sprendimo verta atkreipti dėmesį į sawana audinį: ši medžiaga ne tik maloni odai ir kvėpuojanti, bet ir itin atspari nusidėvėjimui.

Spalvos kalba pačios už save

Na, o kalbant apie minkštų kampų spalvas – leiskite savo vaizduotei žaisti! Nuo tamsiausių atspalvių ar švelnios pastelės iki ryškesnių ir stiprų akcentą jūsų interjerui suteikiančių tonų – ypač plačiame asortimente įmanoma rasti viską. Renkantis spalvą taip pat patartina atsižvelgti ir į audinį. Pavyzdžiui, neutralios spalvos ir odos derinys – laiko patikrinta klasika, tačiau medžiaginiai ryškesnių spalvų baldai suteiks žaismingo ir modernaus prieskonio jūsų svetainės interjerui.

Atsižvelgę į visus anksčiau minėtus faktorius, galėsite nesunkiai apsispręsti dėl jums tinkamiausio varianto ir papildyti savo namus stilingu bei funkcionaliu baldu.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių