• 9 rugpjūčio, 2022
|

Modernūs apšvietimo sprendimai kartu su LEMPA LT

Įrengiant kambarį lengva nepastebėti apšvietimo, tačiau išskirtinis sietynas ar lempa yra tai, kas gerą dizainą perkelia į kitą lygį. Tokie pat praktiški, kaip ir skulptūriški, rinkitės drąsų apšvietimą, kad pagyvintumėte valgomojo stalą, suteiktumėte pudros kambariui asmeniškumo ar suteiksite miegamojo meniškumo. Nesvarbu, ar ieškote šviestuvų vaikštant per parduotuves ar naršote internetinėse parduotuvėse – keletas patarimų, kokius šviestuvus rinktis.

Įvadas į apšvietimą

Yra daug veiksnių, padedančių sukurti tobulą apšvietimą jūsų namuose, todėl „Vevano Home“ komanda kuria lengvai suprantamus vadovus. Nuo šviesių spalvų ir lempučių tipų iki to, kaip šviestuvai veikia jūsų dizaino stilių – mes visa tai aptariame.

Jūsų namų apšvietimo tipai

Kiekviena šviesa jūsų namuose priskiriama vienai iš šių kategorijų: bendrasis, užduoties ar akcentinis apšvietimas.

Bendrasis apšvietimas reiškia pagrindinę šviesą patalpoje. Taip pat žinomas kaip aplinkos apšvietimas, šis tipas apima tiek šviestuvus, tiek natūralią šviesą, patenkančią iš stoglangių ar langų.

Akcentinis apšvietimas apšviečia tam tikrą kambario plotą. Pagalvokite apie skaitymo kėdę, virtuvės salelę, valgomojo stalą ar gražų meno kūrinį, kurį norite pabrėžti. Akcentinis apšvietimas nukreiptas į tas sritis ir suteikia pakankamai šviesos, kad apimtų tą elementą jo neužgoždamas.

Užduočių apšvietimui naudojami šviestuvai ir lempos, kad darbo vieta būtų apšviesta. Pagalvokite apie stalinį šviestuvą biure, skirtą popierizmui tvarkyti, kosmetinius šviestuvus makiažui arba šviestuvą virš kriauklės indams plauti. Kartais šviesa patenka į kelias kategorijas. Virtuvės salelės šviestuvai gali būti ir akcentiniai, ir užduočių žibintai, o bėgių žibintai gali būti bendrieji arba akcentiniai. Pridėkite kambario matmenis ir gylį, sujungdami kelis šviesos tipus.

Lempučių temperatūra matuojama kelvinais (K), o daugumoje namų yra lemputės, kurių diapazonas yra nuo 2 000 K iki 6 500 K.

Šilti tonai

2000K šilta žvakių šviesa – labai šilti tonai, panašūs į auksinį žvakių švytėjimą.

2 700 K šilta švelni šviesa – švelni šiluma, jauki, bet ne tokia stipri kaip žvakių šviesa. Tai dažniausiai yra populiarus pasirinkimas dėl savo šilumos ir glostančios spalvos.

Kaune galite rasti įvairiausių parduotuvių kurios padės išsirinkti geriausią apšvietimą.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių