Monikai Linkytei – eurovizinė staigmena iš Lietuvos: gerbėjai iškepė „Čiūto tūto“ tortą

Skaičiuojant paskutines valandas iki „Eurovizijos“ konkurso pradžios, Lietuvos atstovė Monika Linkytė sulaukė netikėtos gerbėjų staigmenos – prekybos tinklas „Iki“ pratęsė tradiciją ir sukūrė riboto leidimo eurovizinį tortą, kurį šįmet simboliškai pavadino „Čiūtotūto“. Pasak tinklo komunikacijos vadovės Vaidos Budrienės, specialus proginistortas praėjusiais metais sulaukė didelio populiarumo, todėl kepyklos darbuotojai mielai priėmė iššūkį ir šiemet Lietuvos konkursinę dainą „įkūnyti“ kepinyje.

„Tokie renginiai kaip „Eurovizija“ atneša ne tik daug džiugių akimirkų, bet ir kuria tradicijas – konkurso žiūrėti buriasi draugai, artimieji ar kolegos. Saldžiu papročiu jau tapo ir mūsų kepėjų dovana „Eurovizijos“ gerbėjams –ypatingas tortas, kurį galima įsigyti šventinę savaitę, nuo antradienio iki pat konkurso finalo. Šiandien vos pasirodęs parduotuvėse,tortasjau sulaukė pirkėjų dėmesio, todėl tikime, kadproginis „Čiūtotūto“ padės sukurti šventišką nuotaiką ir papuoš konkurso vakarus“, – teigia V. Budrienė.

Šiemet M. Linkytės dainos leitmotyvas „čiūtotūto“ įkvėpė tortą papuošti sodria žalia spalva ir tautiniais motyvais. Gamtą, pavasarinį džiugesį, šviežumą ir harmoniją simbolizuojanti spalva sukurta panaudojant natūralaus špinatų biskvito trupinius.

Kaip ir išvaizda, taip ir torto skonis – išraiškingas bei įsimintinas.Šviežios grietinėlės kremui savitą malonų skonį suteikia sutirštintas pienas. Biskvitas praturtintas graikiniais riešutais ir kakavinio skonio šokoladu. Biskvitas kepamas kaip namie – iš miltų, cukraus ir kiaušinių.

Riboto leidimo tortą nuo antradienio galima įsigyti už 9,99 Eur. Jis bus parduodamas 138 parduotuvėse visoje Lietuvoje.

Mintis pirmą kartą iškepti „Eurovizijai“ skirtą tortą, V. Budrienės teigimu, prieš dvejus metusdarbuotojamskilo spontaniškai. „Iki“ kolektyvas įsiliejo į tuomet visą Lietuvą apėmusią geltonąją bangą sukurdamas nuotaikingą klipą su šokiu pagal „TheRoop“ dainą „Discoteque“. Kepyklos darbuotojos nusprendė nustebinti besifilmuojančius kolegas ir pagamino jiems ryškios geltonos spalvos specialų tortą. Idėja sulaukė didelio palaikymo, tad tortas buvo pristatytas ir pirkėjams.

Praėjusiais metais Monikos Liu melancholiškamkūriniui „Sentimentai“ buvo pristatytas išraiškingas violetinės spalvos tortas. Pasak V. Budrienės, pirkėjai jo jau laukė su nekantrumu ir pernaiproginio torto nupirko 5 kartus daugiau nei pirmaisiais metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių