• 11 rugpjūčio, 2022
|

Nepatyręs jaunimas pridarė avarijų

Ilgasis savaitgalis ir darbo savaitės pradžia Klaipėdos rajone pažymėta avarijomis. Praėjusį ketvirtadienį Gargžduose partrenktas pėsčiasis, o po kelių valandų pareigūnams teko aiškintis, dėl ko lygiame kelyje kaktomuša susidūrė du „Mazda“ markės automobiliai. Nesmagių įvykių kelyje virtinę pirmadienį baigė avarija, per kurią įkliuvo nukentėjusysis – jis neturėjo teisės vairuoti.

Trenkė „Mazdą“, ne žvėrelį

Ketvirtadienį apie 18 val. Gargžduose, Klaipėdos gatvėje, perėjoje, partrenktas pėsčiasis. Incidentas įvyko nereguliuojamoje sankryžoje prie autobusų stoties. „Audi A6“ automobiliu važiavęs klaipėdiškis M. B. partrenkė 1953 m. gimusį gargždiškį A. R. Nukentėjusiajam buvo sužalotos kojos, sumušta galva. Jis paguldytas į ligoninę.

Policijos pareigūnams buvo sunku suvokti avariją, tą patį ketvirtadienio vakarą įvykusią čia pat už Gargždų – kelyje Gargždai–Vėžaičiai. Nuo vadinamojo Maciuičių kalno Gargždų link važiavo keturių žmonių ekipažas. 56-erių „Mazda 6“ vairuotojas F. L. žagtelėjo, kai išvydo jo kelio puse priešprieša parvažiuojantį automobilį. Gargždiškis ėmė stabdyti, tačiau susidūrimo neišvengė – į jį kaktomuša atsitrenkė kita „Mazda“, kurią vairavo 1995 m. gimęs gargždiškis V. S.

Jaunuolis vėliau pareigūnams tvirtino, kad į priešingą kelio pusę išvažiavo instinktyviai – esą į kelią išbėgo kažkoks žvėrelis. Patyrusių vairuotojų pamokymai, kad daug geriau būtų buvę trenkti žvėrelį nei „Mazdą“, jau buvo bereikšmiai. Suprasti jauną vairuotoją padėjo data ant vairuotojo pažymėjimo – jį aštuoniolikmetis buvo gavęs prieš kelias savaites.

Po eismo įvykio ligoninėje atsidūrė kaltininkas V. S., kuriam įtarti nosies ir piršto lūžimai. Nukentėjo ir „Mazda 6“ vairuotojo žmona, pajutusi skausmą šone.

Nebevažiuojančius automobilius išvežė techninė pagalba, ugniagesiai gelbėtojai sutvarkė eismo įvykio vietą. Incidentą tiria policija.

Avarija pagavo „nelegalą“

Vėlų pirmadienio vakarą apie 22 val. Gargžduose, Vasario16-osios ir Kęstučio gatvių sankryžoje, nenaujas „Audi 80“ nepaisė „Stop“ ženklo ir rėžėsi į „Renault Scenic“ automobilį. 19-metis „Audi“ vairuotojas A. J. – vietinis, tačiau kelio ženklo teigė nepaisęs netyčia – užkalbino draugas ir pro langus lyjant nematė parvažiuojančio kito automobilio. Vairuotojas sužalojimų išvengė, tačiau nukentėjo abu jo bendraamžiai keleiviai – vienam iš jų išmušti dantys.

Nukentėjo ir du „Renault Scenic“ keleiviai. Tačiau rimčiausią žalą jautėsi patyręs minėtos mašinos vairuotojas, Gargždų gatvėmis važinėjęs nelegaliai. Vairuotojo pažymėjimas už vairavimą išgėrus iš jo buvo atimtas sausio mėnesį. Už pažeidimą vairuojant be pažymėjimo 24-erių vaikinui gresia bauda nuo 1500 iki 2500 Lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių