Norite turėti gražias kojas pėdkelnių pagalba? Štai kokias pėdkelnes jums pataria dėvėti stilistai

Yra tiek daug pėdkelnių rūšių, kad žmonės ilgą laiką sukasi ir praleidžia parduotuvėje, norėdami pamatyti, kurias pirkti. Norėdami išsirinkti tinkamiausią pėdkelnių porą, turite žinoti, kad yra svarbiausi dalykai, kuriuos turite žinoti apie pėdkelnes. Beje, nuo šiol jos yra daugiau nei tik drabužis, bet ir stiliaus detalė, kuri gali pakeisti jūsų įvaizdį.

Populiariausias pasirinkimas tarp moterų yra kūno spalvos pėdkelnės, tačiau ar lengva jas suderinti?

Pasak stilistų, populiariausios kūno spalvos pėdkelnės, tačiau jas išsirinkti nėra lengva. Svarbiausia prisiminti, kad kūno spalvos pėdkelnes turėtų būti būtent jūsų kūno spalvos. Tai nėra oranžinė, vyno raudona, plytų raudona ar smėlio. Tinkamiausios yra tos, kurios atrodo natūraliai. Kūno spalvos pėdkelnės turėtų būti kuo plonesnės ir mažiau pastebimos. Blizgios pėdkelnės, kaip ir bet kokie kiti spindintys rūbai, labai atkreipia dėmesį ir stambina, ko veikiausiai nenori jokia moteris. Jei renkatės tarp kelių atspalvių, pirkite tas, kurių spalva artimiausia rankos odai. Jei galvojate tamsesnę ar šviesesnę, visuomet rinkitės šviesesnę. Kūno spalvos pėdkelnių gaminama įvairiausių atspalvių, tad ir pavadinimų gausa neturėtų stebinti. Nude, Neutral, Visone, Cappuccino ir kt. – visos skirtos moterims, norinčioms atrodyti tarsi be pėdkelnių.

Jei ieškote įsigyti įvairių pėdkelnių jums pasisekė, nes jas visas rasite vienoje vietoje, užsukite į drogas.lt.

Juodos ir storos pėdkelnės yra pagrindinis jūsų pasirinkimas? Ar jis visuomet tinkamas?

  • Storos pėdkelnės puikia tinka šaltuoju metų laiku, kad nežvarbtų kojos lauke. Juodos, matinės, nepermatomos pėdkelnės puikiai tiks kasdienai ir net į darbą, jei jame nereikalaujama labai griežto aprangos kodo.
  • Svarbu atsiminti, kad įvairios raštuotos, gėlėtos, dryžuotos pėdkelnės, kaip ir rūbai gali vizualiai daryti įtaką išvaizdai, vizualiai liekninti arba storinti.  
  • Ryškios, spalvotos, raštuotos pėdkelnės padės susikurti norimą įvaizdį ar net kaip tik tapti viso įvaizdžio akcentu.
  • Salis apie dalykinei aprangai keliamus reikalavimus ir prie jų reikalingas pėdkelnes. 
  • Būna specialių elastingų pėdkelnių, kurios labiau aptempia tam tikras kojų vietas, pavyzdžiui, šlaunis, pilvo sritį. Ši informacija būna pateikta pėdkelnių aprašymuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių