Nustebins net išrankiausius: dovanų idėjos vyrams

Gyvenime yra tas ypatingas žmogus, su kuriuo jaučiamės itin jaukiai ir patogiai. Artėjant šventėms, norisi brangų vyrą nustebinti išskirtinai ir padovanoti geriausias patirtis. Nors dažnai esame įsitikinę, kad jie vertina praktiškumą, dovanos vyrams yra šis tas daugiau. Kaip padaryti siurprizą, kuris įprasmintų kartu praleistą laiką ir suteiktų nepamirštamas akimirkas?

Nuo ko pradėti dovanų paiešką?

Vienas paprasčiausių būtų yra susidaryti dovanų sąrašą pagal asmenybės tipą. Kas jam patinka? Koks jo temperamentas? Kokiais hobiais užsiima? Ar jam priimtinas greitas gyvenimo būdas? O gal jam patinka iš lėto stebėti gyvenimą? Tokia nedidelė paieška padės išrinkti dovanas internetu. Svetainėje Beta.lt galima pasinaudoti pasiūlymais gera kaina ir atrasti dovanų kuponus tinkančiai paslaugai ar pramogai. Dovanų čekis taip pat suteikia neribotą pasirinkimo laisvę, tad vyras pats nuspręs, kokiomis poilsio, grožio ar laisvalaikio paslaugomis pasinaudoti.

Ar šventės susijusios su dovanomis?

Vienareikšmiškai. Dovanos suteikia džiaugsmą, jei yra prasmingos ir spinduliuoja meile. Tuo labiau, kiekviena šventė yra vis kitokia, tad ir dovanos turėtų atitikti jų tematiką.

Gimtadienio dovanos yra asmeniškos, atitinkančios jo charakterį ir hobius. Galbūt jis neabejingas sportui? Vyrą pradžiugins ekstremalios pramogos – nuo pasivažinėjimo džipais, lenktynių kartodrome iki kopinėjimo sienele. O gal jis svajoja sėsti į piloto kėdę ir valdyti lėktuvą? Ne mažiau adrenalino suteiks ir šuolis parašiutu ar vandens pramogos wake parke.

Per Kalėdas vyrą nustebins poilsio dovanos. Atsitraukimas nuo rutinos viename iš Lietuvos viešbučių didžiuosiuose šalies miestuose, spa procedūros jaukiame kurorte ar poilsis laukinės gamtos kampelyje. Tokios Kalėdinės dovanos suteiks jam malonių patirčių ir padės atsipalaiduoti. Relaksacinėmis dovanomis galima nudžiuginti daugelyje šalies vietų – Druskininkų, Birštono kurortuose, Vilniuje, Kaune, Trakuose, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Jei šis vyras itin veiklus ir net neranda laiko sau, grožio dovanos – veido, kūno masažai, madingas kirpimas ir barzdos formavimo paslaugos – nepaliks jo abejingo.

Asmeninėms šventėms ir nedidelėms sukaktims tinka dovanos dviems. Jei esate aktyvų laisvalaikį mėgstanti pora, padovanokite dovanų čekį skrydžiui parasparniu, praleiskite dieną nuotykių ar vandens pramogų parke. Romantikos mėgėjams puikiai tiks masažai arba skrydis oro balionu. Vertiname ramybę ir jaukumą? Vakarienė dviems žvakių šviesoje niekada neišeis iš mados!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių