Nušvito atnaujinta Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija

Vienintelės miesto gimnazijos pastatas, statytas 1988 m., naujus metus sutiko atnaujintas – atlikta ilgai laukta modernizacija. Rangos darbų suma – daugiau nei 2,6 mln. eurų.
Kaip „Bangai“ komentavo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus patarėja Rita Rapalienė, sutartis su rangovu UAB „Žibai“ pasirašyta 2022 m. gruodį, o Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos modernizacijos darbai baigti 2023 m. gruodį, tad visas procesas truko metus.
Mokykla statyta 1988 m., tad pastato būklė jau netenkino mokyklos bendruomenės.
Modernizacijos metu pakeisti langai, išorinės durys, taip pat apšiltintos pastato sienos, grindys, stogas ir perdangos, atnaujinta apšvietimo sistema.
„Taip pat pastatas pritaikytas žmonių su negalia poreikiams: įrengtas liftas, elektriniai keltuvai į pusrūsį ir sporto salę. Sporto ir aktų salėse įrengti oro kondicionieriai.
Atlikus darbus, ne tik pasikeitė estetinis mokyklos vaizdas, bet padidėjo ir pastato ekonominis efektyvumas, tad tikimasi, kad sumažės ir gimnazijos šildymo išlaidos“, – informavo rajono Savivaldybės atstovė.
Šiuo metu Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje dirba 97 darbuotojai (kartu su pedagogais), mokosi 782 mokiniai.
Gabrielė ČIUNKAITĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių