Penkeri metai kunigo tarnystėje

Žemaičių Kalvarijoje po šv. Mišių su vyskupu, kurso draugu kun. Antanu (vyskupo kairėje) kun. Donatas (vyskupo dešinėje) ir į padėkos Mišias atvykusiais kunigais.

Žemaičių Kalvarijos Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo Bazilikoje kunigystės šventimus 2017 m. sausio 8 d. priėmė kunigas Donatas Litvinas iš Gargždų Šv. arkangelo Mykolo parapijos ir kunigas Antanas Budreckas iš Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos.


Po kunigystės šventimų kun. Donatas išvyko studijuoti Romoje popiežiškajame Šventojo Kryžiaus universitete, įgijo bažn. teol. lic. kvalifikaciją, yra Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus beatifikacijos bylos postulatorius. Dabartiniu laikotarpiu tarnauja Telšių vyskupijos kurijoje.
Šiemet sausio 8 dieną Žemaičių Kalvarijoje vyko padėkos Mišios už kunigystės malonę. Susirinko kun. Donato, kun. Antano artimieji, parapijiečiai, atvyko ir šv. Mišių aukai vadovavo Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius, kunigai.
Sausio 16 dieną kunigas D. Litvinas atvyko į Gargždų bažnyčią. „Šv. Mišias aukoju dėkodamas Dievui už kunigystės malonę ir meldžiuosi už jus visus čia susirinkusius, už savo mamą Danutę, švenčiančią gimtadienį“, – sakė kunigas. Pamoksle kunigas vaizdžiai kalbėjo, kaip svarbu kiekviename pašaukime pasitikėti Dievo pagalba, Marijos globa, elgtis pagal Dievo valią.
Po šv. Mišių gėlių puokštėmis, giesme „Ilgiausių metų“ dėkojo pamaldų dalyviai už apsilankymą, už sudarytą galimybę Mišiose melstis su juo ir už jį.


Kazimiera SIPIENĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių