Prasmingą sekmadienį paįvairino svečiai

Kun. Voldemaras pamokslo metu.

Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje praėjusį sekmadienį lankėsi svečiai iš Telšių. Generalvikaro Viliaus Viktoravičiaus vadovaujami atvyko Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos propedeutinio kurso studentai ir ugdytojas kunigas Valdemaras Širvinskis.


Sumos šv. Mišių koncelebracijai vadovavo kun. Valdemaras, pamoksle jis įtaigiai kalbėjo apie Kristaus mums paliktas didžiules vertybes: Bažnyčią, šv. Mišias, Sakramentus, Testamentą. Po Mišių pamaldų dalyviams prisistatė kurso studentai Andrius ir Vytautas. „Noriu skirti savo gyvenimą, veiklą Amžinosioms vertybėms, noriu paskatinti ir kitus“, – kalbėjo iš Vilkaviškio kilęs studentas Vytautas.
Po pamaldų parapijos klebono kan. Jono Paulausko pakviesti svečiai valgykloje „Bulvė“ papietavo ir išvyko į Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenė dienos paminėjimą Šarkiškių miškelyje. Ten prie Švč. Marijos skulptūros buvo aukojamos šv. Mišios. Į minėjimą atvyko dalyvių iš Gargždų ir kitų kaimyninių vietovių. Mišiose giedojo Gargždų parapijos šlovinimo grupė, vadovaujama vargonininko Petro Katauskio.


Kazimiera SIPIENĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių