• 14 rugpjūčio, 2022
|

Priekulėje atlaidai prasidės šeštadienį

Priekulės Šv. Antano Paduviečio parapija ruošiasi savaitgalį vyksiantiems šv. Pranciškaus Asyžiečio atlaidams. Parapijiečiai sulauks svečių vienuolių net iš Argentinos, Italijos. Po pamaldų visi rinksis į agapę, dalinsis rudens gėrybėmis.

Šeštadienio vakare atlaidų šv. Mišias aukos Vėžaičių Šv. Kazimiero šventovės rektorius, vicedekanas kunigas Viktoras Daujotis. Po pamaldų saleziečiai broliai vienuoliai Alexis Danilo Garro iš Argentinos ir Piercarlo Manzo iš Italijos skaitys paskaitą apie šventumo kelią šv. Pranciškaus Asyžiečio laikais ir šiandien. Vėliau prasidės šv. Sakramento adoracija, kuriai vadovaus parapijos jaunimo choras „Angelų ritmu“, Marijos legiono ir Gyvojo rožančiaus maldininkai.

Sekmadienį atlaidų šv. Mišioms ir iškilmingai procesijai vadovaus vienuolis Gintaras Vincentas Tamošauskas OFM Cap. Po to parapijiečiai rinksis į agapę, vaišinsis ant laužo virta sriuba, iš rudens gėrybių pagamintais skanėstais. „Carito“ savanoriai kvies dalintis rudens gėrybėmis ir dalį aukoti Telšių vyskupijos Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijai.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių