• 9 gruodžio, 2021
|

Priekuliškiai susitiko su teatro puoselėtojais

Prieš savaitę Alantoje, Molėtų rajone, vykusioje XIII Lietuvos mėgėjų teatrų šventėje „Tegyvuoja teatras“, kurioje buvo apdovanoti geriausi režisieriai, spektakliai ir aktoriai, buvo pakviestas ir Priekulės kultūros centro E. Vicherto teatras.

Šeštadienį Alantoje tarp mėgėjų teatro puoselėtojų, atvykusių iš visos Lietuvos, buvo ir Priekulės kultūros centro direktorė Alanta Zapalskienė, renginių organizatorė Ernesta Bakšienė, E. Vicherto mėgėjų teatro režisierius Donatas Savickis ir būsimoji Agluonėnų klojimo teatro režisierė Aiva Krupelytė. Į tradicinę šventę „Tegyvuoja teatras“ jie atvyko susitikti su kolegomis, pasidžiaugti jų laimėjimais, pasidalinti savo planais. Susitiko su Lietuvos mėgėjų teatro sąjungos, kuriai priklauso E. Vicherto mėgėjų teatras, nariais, vadovais.

„Tai gražiausia šventė, į kurią susirenka nuoširdžiausi, imlūs žiūrovai“, – sakė A. Zapalskienė. Pernai XII šventė „Tegyvuoja teatras“ buvo surengta Priekulėje, kurioje susirinko apie 250 režisierių, aktorių, teatro pedagogų.

Ateinančiais metais XIV šventė vyks Varėnos kultūros centre.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių