Rajono irklavimo meistrams Nidoje sekėsi

Savaitgalį Nidoje vyko prestižinės Red Bull 211 varžybos, kuriose susirinko sporto mėgėjai, profesionalūs sportininkai ir visi kiti, norintys gerai praleisti laiką, pasikrauti gerų emocijų. Dalyviai komandiniu principu varžėsi bėgimo (10 km), važiavimo dviračiu (25 km) ir irklavimo dviviete baidare (7 km) rungtyse.

Šiame pompastiškame, dideles žiūrovus minias pritraukiančiame renginyje buvo galima sutikti ir Klaipėdos rajono sportininkus – irklavimo meistrus Sigitą Bulovą ir Verner Šermoką, kurie irklavimo rungtyje finišo liniją kirto antri, o kartu su šiauliečiais Donatu Mickumi ir Dainiumi Mačiuliu subūrę “Elite Legends” komandą iškovojo 3-ią vietą.

Sigitas ir Verneris yra pajėgiausi irklavimo meistrai Lietuvoje ir vieni iš lyderių planetoje, dažnai mus džiuginantys auksiniais medaliais, kuriuos parsiveža iš varžybų, vykstančių tarptautinėse arenose. Taigi, paklausėme, kas irklavimo rungtyje “nepasisekė” šį kartą.

Sportininkai pakomentavo, kad konkurentai irklavimo rungtyje atsiplėšė dar startinėse pozicijose, kur iki baidarės jiems bėgti reikėjo trumpesnį atstumą. Taip jie įgijo kelių šimtų metrų pranašumą, kurio nepavyko sumažinti..

Nepaisant to, džiaugėsi užėmę garbingą 3-ąją vietą. Kartu su mūsų krašto ĺirkluotojais džiaugiamės ir mes. Taip pat linkime sėkmės Pasaulio irklavimo meistrų maratone, kuris rugpjūčio mėn. vyks Danijoje.

Sandra ROMIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių